Alternatywa dla droższych modeli

OPPO Enco Air2 - tanie słuchawki bezprzewodowe

Co jakiś czas na polskim rynku debiutują nowe modele słuchawek bezprzewodowych. Teraz przyszła kolej na produkt TWS z rodziny Enco - OPPO Enco Air2. Producenci zapewniają, że urządzenie może działać nawet przez 24 godziny (w trybie odtwarzania muzyki). Oferują także użytkownikom tryb niskiego opóźnienia (ten z kolei może przekonać do siebie graczy). Jaką specyfikację kryje nowe urządzenie? Poniżej znajdziecie szczegóły, cenę i informacje o dostępności.

 

OPPO

Słuchawki bezprzewodowe OPPO Enco Air2 są już dostępne i kosztują 199 złotych (z okazji premiery producent przygotował także promocje na wcześniej wydane modele). Dostępne są w błękitnej i białej wersji kolorystycznej. 

OPPO Enco Air2 - dane techniczne

W słuchawkach zastosowano tytanowy przetwornik, który wraz z kompozytową membraną dbają o jakość audio (szczególnie wyraziste powinny być basy, które potęguje specjalny wzmacniacz). Słuchawki są bardzo lekkie - jedna waży zaledwie 3.5 g. Wkładkę stworzono natomiast po analizie i testach wkłądek - dzięki temu słuchawki nie uciskają i są bardzo wygodne. OPPO zadbało także o redukcję szumów czy jakość połączenia (oparta jest ona na stabilnym połączeniu Bluetooth 5.2). Pokrowiec przypomina designem poprzednie generacje słuchawek tego producenta - jego górna część jest niemal przezroczysta. Jakość funkcji zaimplementowanych w słuchawkach potwierdza certyfikat TÜV Rheinland High Performance and Low Latency.

Sprawdź również - Jak zmienić hasło na HBO MAX?

 

 

 


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO