Cena kusi

HyperX Cloud Stinger – gamingowe słuchawki, które kosztują mniej niż 200 zł

Świat gier komputerowych potrafi dziś wciągnąć na setki godzin. Nic więc dziwnego, że graczom zależy na jak największym komforcie podczas oddawania się ich ulubionej rozrywce. Jednym z podstawowych akcesoriów każdego miłośnika wirtualnej rozrywki są oczywiście słuchawki, których na rynku są setki. Jak wybrać odpowiedni sprzęt? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na opinie w sieci i z góry określić własny budżet. Mnogość sprzętu na rynku sprawia bowiem, że dziś przyzwoity sprzęt nie musi kosztować fortuny. Doskonałym przykładem są tutaj gamingowe słuchawki HyperX Cloud Stinger, które znajdziemy w większości sklepów z akcesoriami komputerowymi.

Materiały promocyjne HyperX

Dużym atutem słuchawek HyperX Cloud Stinger jest ich cena. Za akcesorium w momencie pisania tego tekstu należy zapłacić niespełna 200 złotych. Produkt dostępny jest w większości najpopularniejszych sklepów internetowych.

HyperX Cloud Stinger – dane techniczne

Przyjrzyjmy się teraz nieco bliżej samym słuchawkom. W oczy rzuca się typowo gamingowy design – czarne słuchawki posiadają czerwone wstawki z charakterystycznym logiem HyperX. Słuchawki zapewniają odizolowanie dźwięków z zewnątrz i dzięki temu grają wyjątkowo czysto – wszystko dzięki przetwornikom, które kierują dźwięk prosto do naszego ucha. Na uwagę zasługują też komfortowe nauszniki, których wysokość można regulować. Słuchawki posiadają także możliwość regulacji głośności (co jest już niemal standardem w tego typu urządzeniach). HyperX Cloud Stinger posiadają wbudowany mikrofon, którego wadą jest brak aktywnej redukcji szumów – nie powinno to jednak stanowić ogromnego problemu podczas rozgrywki. Całość świetnie sprawdzi się zarówno w przypadku komputera, jak i konsol (1,5 metrowy kabel i jack 3,5 mm). W internecie znaleźć można sporo opinii na temat urządzenia i większość z nich pozytywnie wypowiada się o sprzęcie. A wy mieliście już okazję z niego korzystać? A może używacie innego sprzętu? Czekamy na wasze opinie w komentarzach. 

A może szukasz propozycji na wieczorny seans? Sprawdź filmy Straszny Film i Bonnie i Clyde.Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO