Koniec randkowania?

Facebook Dating – jak usunąć konto?

Epidemia koronawirusa i związane z nią ograniczenia przełożyły się na relacje międzyludzkie – w tym także na częstotliwość i sposób randkowania. Nic więc dziwnego, że rekordową popularnością cieszyły się aplikacje takie jak Tinder czy Badoo. Na przeciw oczekiwaniom użytkowników wyszedł także Facebook, który przygotował specjalną usługę – Randki. Dostępna jest ona z poziomu aplikacji mobilnej – możemy utworzyć tam nasz profil randkowy (nie będzie on widoczny dla znajomych), wysyłać polubienia, czatować z nowo poznanymi osobami czy stworzyć listę sympatii. 

Facebook Dating

Stworzenie profilu jest bardzo proste i intuicyjne – jego przewagami mogą być synchronizacja z Facebookiem i bezpłatność. Profil randkowy można usunąć w każdej chwili – jak to zrobić

Usuwanie randkowego profilu 

Profil randkowy na Facebooku usunąć można w dowolnym momencie i nie trzeba w tym celu usuwać naszego konta w całym serwisie. Jak zamknąć nasz profil? W pierwszej kolejności musimy przejść do Randek – w prawym górnym rogu znajdziemy opcję ustawień ogólnych. Znajdziemy tam między innymi opcję Usuń profil. Teraz wystarczy wybrać wskazaną funkcję i przejść przez kilka jej bardzo prostych kroków i potwierdzeń. Pamiętać należy, że wraz z usunięciem profilu znikną nasze konwersacje, polubienia czy dopasowania.

Sprawdź również - Jak usunąć konto na Badoo?Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO