Wielkie piłkarskie emocje

EURO 2020 Official – aplikacja turniejowa

Epidemia koronawirusa miała ogromny wpływ na wiele wydarzeń kulturalnych i sportowych w ostatnim czasie. Nic więc dziwnego, że ostatecznie nie udało się rozegrać piłkarskich mistrzostw Europy, które zaplanowane były na 2020 rok. Impreza została przełożona i rozpocznie się już 11 czerwca. Towarzyszy jej cała oprawa medialna i audiowizualna, do której zaliczyć trzeba oficjalną aplikację EURO 2020 (2021), którą na swoje telefony mogą pobrać zarówno posiadacze iPhone’ów, jak i użytkownicy telefonów wyposażonych w system operacyjny Android. 

Fotografia poglądowa

Aplikacja EURO 2020 ma zapewnić nam szybki i bezpośredni dostęp do piłkarskiego turnieju – za jej pośrednictwem poznamy składy drużyn czy wyniki poszczególnych spotkań. To jednak zaledwie wierzchołek góry lodowej możliwości, które ma oferować.

EURO 2020 – co oferuje aplikacja?

Aplikacja będzie oczywiście aktualizowana w czasie rzeczywistym i zaoferuje wszystkie najważniejsze dla kibiców informacje. Znajdziemy tu terminarze, rozkłady spotkań, składy drużyn czy informacje dotyczące reprezentacji, którą ustawimy jako ulubioną. Do dyspozycji użytkowników oddane zostaną także szczegółowe statystyki i artykuły dotyczące aktualnej fazy turnieju. Aplikacja ma także pomóc w nabyciu biletu na mecz. Użytkownicy apki EURO 2020 mogą także wziąć udział w zabawie Fantasy Football, która pozwala na wytypowanie wymarzonej jedenastki całego turnieju. Czekacie już na mecze Polaków? A może macie innych faworytów?

Sprawdź również aplikacje Strava i Google Keep.Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO