Android na PC

BlueStacks – darmowy emulator aplikacji z Androida na PC. Czytaj więcej na Spokeo.pl

Dzisiejsze smartfony to tak naprawdę małe komputery, które mocą obliczeniową zawstydziłby niejeden pecet sprzed lat. Nic więc dziwnego, że na telefonach zagramy obecnie w wymagające gry, które jeszcze kilka lat temu były domeną blaszaków. Dziś powstają także produkcje przeznaczone właśnie na mobilne centra rozrywki, którymi stały się telefony. Okazuje się jednak, że wszystkie aplikacje z Androida jesteśmy w stanie uruchomić na naszym komputerze. Potrzebujemy jedynie emulatora – w tej roli świetnie sprawdzi się BlueStacks App Player.

Materiały promocyjne programu

Program świetnie sprawdzi się jako narzędzie do testowania aplikacji i umożliwi mierzenie się w grach sieciowych z innymi graczami. Warto dodać, że możliwość korzystania z myszki i klawiatury jest znacznym ułatwieniem w grach takich jak Call of Duty Mobile czy PUBG Mobile.

Darmowy emulator Androida

Program pozwala też na synchronizację z telefonem komórkowym. Możemy więc z poziomu komputera zarządzać zainstalowanymi na mobilnym urządzeniu aplikacjami i kontami. BlueStacks poradzi sobie także z zainstalowaniem aplikacji bezpośrednio ze sklepu Google Play. Emulator Androida BlueStacks App Player pobrać można bezpośrednio ze strony producenta na zasadzie licencji freeware. Program dostępny jest także w innych serwisach – warto wówczas sprawdzić jego sygnaturę. Najlepiej pobrać oczywiście najnowszą wersję programu. Dobrej zabawy!Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO