Kompleksowa ochrona urządzenia

Bitdefender Mobile Security – bezpieczeństwo twojego telefonu

Dziś ze smartfona korzysta niemal każdy – nowoczesne urządzenia obsługują zarówno seniorzy, jak i nawet kilkuletnie dzieci. Ogromną zaletą tego rodzaju sprzętów jest możliwość swobodnego i niemal niczym ograniczonego korzystania z sieci internetowej. Każdy kij ma jednak dwa końce i nie inaczej jest w przypadku serfowania w sieci. Chodzi przede wszystkim o nasze bezpieczeństwo – w internecie czają się różne rodzaje szkodliwego oprogramowania czy aplikacje, które mają wykraść nasze poufne dane. W naszych smartfonach przechowujemy też coraz częściej dokumenty i mają one dostęp do naszych kont bankowych. Nic więc dziwnego, że wielu użytkowników stara się możliwie najlepiej zabezpieczyć się swój sprzęt. Z pomocą przychodzą wówczas aplikacje – jedną z nich jest Bitdefender Mobile Security & Antivirus.

Bitdefender

Darmowa wersja programu oferuje możliwość aktualizacji sygnatur złośliwego oprogramowania i skanowania systemu w ich poszukiwaniu. Do dyspozycji użytkowników oddana została także płatna wersja, która zawiera następujące opcje.

Bitdefender Mobile Security & Antivirus – ochrona smartfonach

Oczywiście płatna wersja także pozwala na skanowanie systemu w poszukiwaniu szkodliwego oprogramowania. Użytkownicy mogą liczyć też na autopilota – zalecenia bezpieczeństwa dla naszego telefonu. Dzięki aplikacji możemy też zablokować aplikacje specjalnym kodem PIN czy na bieżąco spawdzać potencjalne naruszenia naszych kont mailowych. Aplikacja monitoruje także w czasie rzeczywistym naszą aktywność w sieci i pozwala na skorzystanie z opcji VPN. Ciekawą opcją jest też Moduł Antykradzieżowy, dzięki któremu zablokujemy, wyczyścimy czy zlokalizujemy zdalnie nasz telefon. Program posiada także możliwość ochrony naszego smart watch’a. 

Czy warto korzystać z darmowych antywirusów? Sprawdź także inne programy - AVG i AvastKomentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO