Ucz się szybko i skutecznie

Babbel - nauka języków obcych przez aplikację

Technologia odważnie wkracza w niemal każdy aspekt naszego życia i doskonale widać to chociażby na przykładzie aplikacji mobilnych, z których korzystają dziś niemal wszyscy. Nie inaczej jest w przypadku programów, które pozwalają nam naukę. Jednym z ciekawszych jest aplikacja Babbel, która skupia się na możliwościach nauki języków obcych. Aplikacja jest darmowa - dostęp do pełnej listy lekcji i ćwiczeń objęty jest jednak opłatą subskrypcyjną. Jakiego rodzaju możliwości aplikacja oferuje swoim użytkownikom? Poniżej znajdziecie odpowiedź na to pytanie.

Babbel

Za pośrednictwem aplikacji możemy uczyć się języków: angielskiego i niemieckiego (w polskiej wersji). Po zmienieniu języka wyświetlania dostępne będą również: francuski, portugalski, włoski, hiszpański, rosyjski, turecki, norweski, duński, szwedzki, niderlandzki czy indonezyjski. 

Babbel - co oferuje aplikacja?

Ogromnym plusem aplikacji są krótkie lekcje, które cechuje duża efektywność - bez trudu znajdą więc one miejsce wśród naszych obowiązków. Dzięki programowi możemy szlifować nie tylko naszą wiedzę i pisownię - dostępny sa także moduły do słuchania i mówienia. Do dyspozycji użytkowników oddane zostały tysiące kursów, które dostępne są także w trybie offline. Wszystkie opcje dostępne są dopiero po wykupieniu subskrypcji - osoby uczące się języków obcych mogą jednak sporo skorzystać na tego rodzaju inwestycji. 

Sprawdź również - Google - łatwe usuwanie danych kontaktowych.Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO