Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Zac Efron stara się za wszelką cenę unikać Vanessy Hudgens? Nie chciał z nią wystąpić bo "towarzyszy temu zbyt duży bagaż emocjonalny"

wikimedia.org

Młodsi odbiorcy z pewnością pamiętają „High School Musical”. Obecnie jedna z piosenek, które pojawiły się w filmie, ponownie staje się popularna. Mowa o „We All In This Together”, która jest w zasadzie… hymnem o solidarności i wsparciu. Niezwykle aktualna jest w obecnych czasach, więc nic dziwnego, że w mediach społecznościowych pojawia się co chwilę. Dlatego właśnie stacja ABC zaprosiła aktorów produkcji Disneya, aby po wielu latach ponownie zaśpiewali ten popularny utwór. I zrobili to prawie wszyscy zaproszeni, z wyjątkiem głównego aktora. Dlaczego Efron rzekomo się na to nie zdecydował? 

Zac Efron nie chce spotkania z Hudgens? 

Ashley Tisdale, Corbin Bleu i Vanessa Hudgens ponoć bez żadnego wahania przyjęli propozycję. Niestety, Zac Efron nie zgodził się na występ. Mimo, że to właśnie High School Musical rozpoczął jego karierę. Okazuje się, że miał w tym swój powód. Aktor, zamiast pojawić się w stacji, postanowił nagrać jedynie „wstęp”, który wyemitowano przed występem reszty obsady. Jak podaje „HollywoodLife” Zac nie zdecydował się na osobisty występ ze względu na… Vanessę Hudgens z którą był kiedyś w związku. Jak podaje serwis: 

Zac zrobił już wiele w swojej karierze, by uhonorować czas spędzony na planie "High School Musical", a teraz przede wszystkim chce się rozwijać. Było mnóstwo pięknych momentów i wspomnień z tego okresu, ale też sporo bólu. Ze względu na trudne rozstanie z Vanessą.

 


Źródło serwisu przekonuje, że byli partnerzy nie mają ze sobą kontaktu od czasu rozstania, a Efron nie zamierza zmieniać tego faktu. A nawet więcej – woli, żeby tak właśnie pozostało: 

Nie rozmawiają już, więc wspólna praca w takiej sytuacji byłaby trudna. Zac chciał, aby wszystko wypadło jak najlepiej, ale zgoda na projekt oznaczałaby, że musiałby współpracować z Vanessą. Nie ma na to ochoty. Jest teraz zupełnie innym facetem i chce ruszyć naprzód. Nie planuje śpiewania jakiejkolwiek muzyki z musicalu w najbliższym czasie. Towarzyszy temu zbyt duży bagaż emocjonalny.

Ponoć para rozstała się po pięciu latach przez chorobliwą zazdrość Vanessy. Może jednak było na rzeczy coś innego? A może po 10 latach mogliby sobie już odpuścić? 


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO