TO KONIEC!

Vanessa Hudgens i Austin Butler postanowili ROZSTAĆ SIĘ po 8 latach!

popcrush.com

Vanessa Hudgens swoją popularność zawdzięcza występowi w filmie Disneya – serii „High School Musical”. Wydawałoby się, że to właśnie z Zac’em Efronem ułoży sobie życie, ale ich drogi się rozeszły. Wtedy właśnie gwiazda wpadła w ramiona Austina Butlera i to z nim stworzyła iście idealną parę. Swoim szczęściem mogli cieszyć się przez osiem lat. Niestety, coś nie wyszło i mimo że niedawno chętnie ogłaszali wszystkim jak silne jest ich uczucie – teraz to już tylko wspomnienie.


Wszyscy rozpisują się o tym, że mieli kryzys w związku, a fakt, że od października nigdzie nie pokazują się razem, jest potwierdzeniem. Do „Us Weekly” zgłosił się również informator, który zdradził kulisy rozstania.

Hudgens i Butler to tylko wspomnienie?

Ponoć wszyscy liczyli że to, co dzieje się w ich związku, to tylko chwilowy kryzys, który musi minąć. Tak się jednak nie stało – widocznie było to na tyle poważne, że para postanowiła rozstać się po ponad 8 latach związku. Nieznane są powody tej decyzji, ani jak przebiegała cała sytuacja, ale ponoć aktorka opowiedziała już o tym swoim najbliższym znajomym.

Widocznie bycie „najbliższym znajomym” do niczego nie zobowiązuje bo jeden z nich zgłosił się do magazynu „Us Weekly”, gdzie potwierdził krążące plotki o ich rozstaniu:

 

Vanessa i Austin oficjalnie zerwali. Vanessa opowiada teraz swoim najbliższym o rozstaniu

 

- stwierdziła osoba z ich bliskiego otoczenia.

Tabloidy prześcigają się w podawaniu powodów, dla których mogliby rozstać się kochankowie. Jako pierwszy, klasycznie, pojawia się argument o tym, że nie publikują wspólnych zdjęć na Instagramie. Przestali również pokazywać się razem na ściankach, nie spędzili ze sobą świąt, ani nie wybrali razem na wakacje. Niedawno Vanessa poleciała do Szwajcarii, a Austina przy niej nie było…

Czy to jednak faktycznie koniec? W końcu w show biznesie nic nie ginie.
Dodaj komentarz2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO