Kim jest?

Japczan - streamer z Twitcha. Wiek, wzrost, filmy, piosenki, Instagram, dziewczyna

YouTube/Japczan

Japczan (a właściwie Jakub Piotrowicz) to polski streamer, któremu największą popularność przyniosła platforma Twitch. Internetowy twórca jest częścią jednej z największych grup streamerów w Polsce - Xayoo Industries.

Wszystko o: Japczan

Pełne imię i nazwisko: Jakub Piotrowicz
Pseudonim: Japczan
Zawód: influencer / streamer
Dzieci: brak danych
Partnerka: Paulina Smolińska
Wzrost: ok. 191 cm
Waga: ok. 120 kg
Instagram: @japczanek


Kariera

Japczan to twórca internetowy, influencer i streamer z Twitcha, który pochwalić się może społecznością około 300 tysięcy widzów. Jego streamy cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W 2022 Japczan został zbanowany na platformie i nie wiadomo, kiedy dojdzie do jego powrotu. Jakub Piotrowicz jest członkiem grupy streamerów Xayoo Industries, do której należą także między innymi MokrySuchar, Popo czy Luki. Japczan ma na swoim koncie także dwa występy w oktagonie High League. W pierwszym z nich pokonał Bonusa BGC, w drugim lepszy od niego okazał się Robert Pasut. Obecnie Japczan nieco odciął się od internetu, co z pewnością ma związek z jego banem na platformie Twitch. Czy wróci do regularnego streamowania? Prawdopodobnie przekonamy się o tym prędzej czy później.

Życie prywatne

O prywatnym życiu Jakuba Piotrowicza wiemy niewiele. Na streamach i w mediach społecznościowych znajdziemy informację, że jego partnerką jest Paulina Smolińska, z którą tworzy parę już od kilku lat.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO