Kim jest?

Xayoo - streamer i e-sportowiec. Wiek, wzrost, filmy, Instagram, dziewczyna

Twitch.tv/Xayoo_

Marcin Majkut (znany także pod pseudonimem Xayoo) to polski influencer, gwiazda Twitcha, osobowość internetowa i zawodnik Fame MMA, który urodził się 4 lipca 1997 roku w Warszawie.

Wszystko o: Xayoo

Pełne imię i nazwisko: Marcin Majkut
Pseudonim: Xayoo
Data i miejsce urodzenia: 4 lipca 1997 / Warszawa
Zawód: influencer / osobowość internetowa
Dzieci: brak danych
Partnerka: brak danych
Instagram: @xayoo777
Twitch: Xayoo_


Kariera

Pseudonim Xayoo pochodzi z animowanych walk na YouTube i serii Naruto. Jego rozpoznawalność i popularność wzięły się z kariery e-sportowej, gdy był aktywnym zawodnikiem drużyn League of Legends. Jego charyzma i specyficzne poczucie humoru sprawiły, że stał się on jednym z najchętniej oglądanych streamerów na platformie Twitch. Marcin Majkut jest założycielem grupy Xayoo Industries, do której należą poza nim inni streamerzy: między innymi Japczan, Popo, Vysotzky, LukiSteve, MokrySuchar, Młodziutki, czy Dejvid. W 2022 zadebiutował w oktagonie Fame MMA i wygrał swoją walkę przed czasem. W tym samym roku Majkut spróbował swoich sił w muzyce i na YouTube znajdziemy dwa utwory z jego udziałem. Na Twitchu obserwuje go niemal milion użytkowników.

Życie prywatne

O życiu prywatnym Marcina Majkuta wiadomo niewiele. Strzeże on swojej prywatności i często znika z internetu. Jego wierni widzowie zawsze jednak czekają na jego powrót i wspierają go w internetowej twórczości.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO