Kim jest?

Popo - popularny streamer z Mielca. Wiek, wzrost, filmy, Instagram, dziewczyna

Fame MMA / materiały prasowe

Piotr Węgrzyn (znany pod pseudonimem Popo) to polski streamer i zawodnik freak fightów, który urodził się w 2000 roku. Znany jest przede wszystkim ze swoich transmisji prowadzonych na żywo. Jest członkiem Xayoo Industries.

Wszystko o: Piotr Węgrzyn

Pełne imię i nazwisko: Piotr Węgrzyn
Pseudonimy: Popo
Wiek: 22 lata (urodzony w 2000 roku)
Zawód: streamer
Wzrost: 176 cm
Dzieci: brak danych
Partnerka: brak danych
Instagram: @popo_667
Twitch: Popo


Kariera

Głównym zajęciem Popo jest prowadzenie streamów na Twitchu, podczas których mierzy się z innymi w popularnych grach (na przykład League of Legends) czy przegląda nowe materiały innych internetowych twórców. Jego specyficzne poczucie humoru sprawiają, że codziennie oglądają go tysiące osób. Piotr Węgrzyn to także część Xayoo Industries, do którego należą także Xayoo, Japczan, LukiSteve, Mokry Suchar, Aki, Dejvid czy Vysotzky. Popo 2 października 2021 zadebiutował w Fame MMA, gdzie pokonał innego internetowego twórcę, Mixera. Wiele wskazuje na to, że nie był to ostatni występ w oktagonie streamera z Mielca.

Życie prywatne

O życiu prywatnym streamera wiemy niewiele. Pochodzi on z Mielca i często mówi o swojej rodzinie. Wiele wskazuje też na to, że obecnie jest w związku - ukrywa jednak swoją wybrankę przez społecznością internautów.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO