Kim jest?

Robert Pasut - gwiazda AbstrachujeTV. Wiek, wzrost, walki, filmy, Instagram, dziewczyna

YouTube / FAME MMA

Robert Pasut to jedna z najbardziej charakterystycznych osobowości internetowych. W sieci działa już od ponad 10 lat. Jest jednym z założycieli kanału Abstrachuje TV, który jest jednym z największych kanałów w historii polskiego YouTube. Na swoim koncie ma też występ w oktagonie Fame MMA.

Wszystko o: Robert Pasut

Pełne imię i nazwisko: Robert Pasut
Data urodzenia: 1987
Wzrost: 185 cm
Waga: ok. 93 kg
Pseudonim: Sutonator
Zawód: influencer / zawodnik MMA / youtuber
Dzieci: brak danych
Partnerka: brak danych
Instagram: @pasutabstra


Kariera

Trudno znaleźć bardziej rozpoznawalny polski kanał na YouTube niż AbstrachujeTV. To właśnie za sprawą tego projektu rozpoczęła się w 2012 roku internetowa kariera Roberta Pasuta. Przez lata wraz z Czarkiem Jóźwikiem i Rafałem Masnym rozśmieszali oni widzów zabawnymi scenkami i gagami. Obecnie kanał także prosperuje, przeszedł jednak gruntowne zmiany (między innymi odszedł Rafał Masny). Sam Pasut wielokrotnie przyznawał, że sława go zmieniła i pogubił się nieco, tracąc przy tym zarabiane pieniądze. Obecnie jednak chce to zmienić. W powrocie do internetu ma mu pomóc między innymi udział we freakowych galach sztuk walki. W 2022 roku zadebiutował w Fame MMA i pokonał w nim innego internetowego twórcę, Japczana. Wiele wskazuje na to, że kontrowersyjny Sutonator jeszcze zagości w oktagonie federacji.

Życie prywatne

O prywatnym życiu Roberta Pasuta wiemy obecnie niewiele. Po walce w Fame MMA media obiegła wiadomość, że rozstał się on ze swoją ówczesną partnerką. Obecnie wiele wskazuje na to, że jest singlem.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO