Gdzie obejrzeć

Droga do raju online
Polskie filmy fabularne w ostatnich dziesięcioleciach przeszły naprawdę długą drogę. Dziś nasze krajowe produkcje cieszą się ogromną popularnością nie tylko w naszym kraju. Niektóre z nich znaleźć możemy w bibliotekach serwisów streamingowych – inne dość często emitowane są na antenach polskich kanałów telewizyjnych. Jedną z ciekawszych propozycji może okazać się film „Droga do raju”.

Tytuł oryginalny: Droga do raju
Gatunek: Komedia
Reżyseria: Gerwazy Reguła
Scenariusz: Marta Plucińska / Gerwazy Reguła
Rok produkcji: 2010
Kraj: Polska

Kadr z filmu "Droga do raju"

Opis filmu

Główną bohaterką filmu „Droga do raju” jest Ela Duszyńska, która pracuje w zakładzie mięsnym i opiekuje się swoją chorą matką. Kobieta mieszka w malowniczej okolicy niedaleko Sudetów – do najbliższej większej miejscowości ma wiele kilometrów. Ela jest przykładem kobiety szczęśliwej – z codziennego rytmu nie wybijają jej nawet trudności i problemy, które normalnie mogłyby przyprawić o ból głowy. Wkrótce jej życie się jednak komplikuje – kobieta poznaje bowiem przystojnego Mirka, syna sędziego. Wiele wskazuje na to, że Ela wkrótce założy swoja rodzinę i przeżyje wspaniałą miłość. Czy jednak w tak uporządkowanym świecie kobiety jest miejsce na płomienne uczucie? Przekonać się o tym mogą widzowie tej niezwykłej polskiej komedii obyczajowej. Poniżej natomiast możecie zapoznać się ze zwiastunem produkcji i jej obsadą.


Gdzie obejrzeć cały film Droga do raju i spawdzić obsadę ? Sprawdź podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Droga do raju online. Pełną obsadę filmy Droga do raju znajdziesz poniżej.
Czy film dostępny jest na Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV, Lektor PL ?

Obsada

Ilona Ostrowska
Przemysław Sadowski
Bożena Adamek
Marcin Kwaśny
Przemysław Łaba
Agata Szafrańska
Krzysztof Globisz
Andrzej Gałła
Jolanta Kasprzyk
Marek Sitarski
Halina Rasiakówna
Marcin Czarnik
Dariusz Bronowicki
Małgorzata Korbecka

Polecamy również filmy Iniemamocni 2, Bezwstydny Mortdecai i Mia i biały lew.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO