Gdzie obejrzeć

Piekarz i piękna gdzie obejrzeć online?
Komedie romantyczne potrafią nas wzruszyć i rozbawić do łez. Nic więc dziwnego, że nadal jest to jeden z najchętniej wybieranych gatunków filmowych. Trend ten nie umyka także serwisom streamingowym, które mają w swoich ofertach dziesiątki takich tytułów. Jednym z nich jest serial „Piekarz i piękna”, który obejrzeć można na Netfliksie. 

Tytuł oryginalny: The Baker and the Beauty
Gatunek: Komedia romantyczna
Twórca: Dean Georgaris
Kraj: USA
Rok: 2020

Materiały prasowe Netflix

Opis serialu

Miłość jest ślepa, a serce nie sługa – chyba każdy z nas niejednokrotnie słyszał tego rodzaju przysłowia. Okazuje się, że wiele z nich ma swoje odzwierciedlenie w świecie realnym. Głównym bohaterem filmu „Piekarz i piękna” jest Daniel Garcia – młody piekarz, który przysposabiany jest przez ojca do przejęcia rodzinnego interesu. Wszystko wskazuje na to, że chłopak podąży za oczekiwaniami rodziny i będzie wiódł spokojne życie. Sytuacja zmienia się jednak o sto osiemdziesiąt stopni – Daniel poznaje bowiem międzynarodową supergwiazdę, w której zakochuje się od pierwszego wejrzenia. Noa Hamilton wydaje się dla niego zakazanym owocem – chłopak zrobi jednak wszystko, aby spróbować go zdobyć. Serial obejrzeć można na Netfliksie – poniżej znajdziecie natomiast jego zwiastun i obsadę.

Obsada

Victor Rasuk - Daniel Garcia
Nathalie Kelley - Noa Hamilton
Carlos Gómez - Rafael Garcia
Dan Bucatinsky - Lewis
Lisa Vidal - Mari Garcia
David Del Rio - Mateo Garcia
Belissa Escobedo - Natalie Garcia

Uwielbiacie komedie romantyczne i ciągle szukacie nowych tytułów? Chcecie się świetnie bawić lub wzruszyć do łez? Serdecznie polecamy zatem filmy Szkolna imprezka, Już za Tobą tęsknię i Kobiety bez wstydu

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO