Gdzie obejrzeć

O krok od szczęścia online
Czy biografia może być przedstawiona w sposób zabawny i żartobliwy? Liczne produkcje utrzymane w takim klimacie jednoznacznie wskazują, że tak. Sporą część z nich obejrzeć możemy za pośrednictwem serwisów streamingowych. Jednym z ciekawszych tytułów 2020 roku jest w tym aspekcie z pewnością argentyńska produkcja pod tytułem „O krok od szczęścia”.

Tytuł oryginalny: Casi feliz
Gatunek: Komedia
Premiera: 2020
Kraj: Argentyna
Dostępny na: Netflix

Materiały prasowe Netflix

Opis serialu

Serial „O krok od szczęścia” inspirowany jest biografią komika, radiowca i znanego miłośnika dobrego humoru Sebastiána. Serial tylko pozornie opowiada o sielankowym życiu, które zdaje się prowadzić mężczyzna. Jego życie najeżone jest problemami i różnego rodzaju utrudnieniami, którym stara się przeciwstawić z właściwą sobie pogodą ducha. Brakuje mu przede wszystkim szczęścia, które próbuje odnaleźć w relacjach z byłą żoną (kobieta jest ciągle miłością jego życia) i zaakceptowaniu własnego ja. Jak sobie z tym poradzi? Sprawdzić mogą to widzowie Netfliksa – pierwszy sezon (10 odcinków) zadebiutował na platformie w maju 2020 roku. Na razie nic nie wiadomo o ewentualnej kontynuacji. Poniżej możecie natomiast obejrzeć zwiastun i sprawdzić obsadę serialu.


Gdzie obejrzeć cały film O krok od szczęścia i spawdzić obsadę ? Sprawdź podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu O krok od szczęścia online. Pełną obsadę filmy O krok od szczęścia znajdziesz poniżej.
Czy film dostępny jest na Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV, Lektor PL ?

Obsada

Sebastián Wainraich
Natalie Pérez
Santiago Korovsky
Hugo Arana
Adriana Aizemberg
Peto Menahem

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO