Gdzie obejrzeć

Asterix i Obelix kontra Cezar
Przygody Asterixa i Obelixa mieliśmy okazję poznawać zarówno za pośrednictwem komiksów, jak i filmów pełnometrażowych. Te ostatnie podzielić możemy na produkcje animowane i aktorskie. Do tych ostatnich należy jedna z najbardziej udanych i znanych produkcji z Galami w roli głównej – film „Asterix i Obelix kontra Cezar”. 

Tytuł oryginalny: Astérix et Obélix contre César
Gatunek: Przygodowy / Komedia 
Reżyseria: Claude Zidi
Scenariusz: Claude Zidi
Rok produkcji: 1999
Kraj: Francja / Niemcy / Włochy

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Cała Galia została opanowana przez rzymskie wojska. Czy aby na pewno cała? Jedna wioska broni się przed opresją najeźdźców. Jej mieszkańcy dysponują bowiem magicznym napojem, który daje im nadludzką siłę. Eliksir potrafi wykonać miejscowy druid, którego przepis jest pilnie strzeżony. Pewnego dnia Rzymianom udaje się jednak porwać Panoramixa. Na pomoc ruszają Asterix i Obelix, którzy chcą za wszelką cenę odbić swojego przyjaciela. Jak potoczą się ich losy? Film „Asterix i Obelix kontra Cezar” jest adaptacją znanego francuskiego komiksu, który cieszył się przed laty ogromną popularnością. Niestety obecnie produkcji nie znajdziemy w ofercie żadnego z wiodących serwisów streamingowych. Poniżej możecie natomiast zapoznać się z jego zwiastunem i obsadą. 

Obsada

Christian Clavier
Gérard Depardieu
Roberto Benigni
Michel Galabru
Claude Piéplu
Pierre Palmade
Laetitia Casta
Arielle Dombasle
Marianne Sägebrecht
Gottfried John

Spragniony innych przygód przesympatycznych Galów? Sprawdź filmy Asterix w Brytanii i Asterix i Obelix: Misja Kleopatra.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO