Gdzie obejrzeć

Przypadkowy mąż
„Przypadkowy mąż” to romantyczna komedia z 2008 roku, za której reżyserię odpowiadają Hugh Wilson oraz Griffin Dunne. Film opowiada o kobiecie, która dowiaduje się, że jest żoną zupełnie nieznanego jej człowieka. Teraz musi odnaleźć swojego męża i to wszystko odkręcić.  

Tytuł oryginalny: The Accidental Husband
Gatunek: Komedia
Reżyseria: Hugh Wilson / Griffin Dunne
Scenariusz: Bonnie Sikowitz / Mimi Hare / Clare Naylor
Kraj: Irlandia / USA
Rok premiery: 2008

Materiały promocyjne filmu

Opis fabuły

Główną bohaterką filmu pod tytułem „Przypadkowy mąż” jest Dr Emma Loyd, w której rolę wcieliła się Uma Thurman. Kobieta jest ekspertem do spraw relacji-damsko męskich i prowadzi popularną audycję radiową. Wkrótce sama ma zmienić stan cywilny i planuje ślub z zakochanym w niej po uszy partnerem. Pewnego dnia doradza ona słuchaczce, żeby odwołała swój ślub. Pozostawiony na lodzie partner kobiety zamierza się zemścić. Wkrótce bohaterka musi uporać się z nie lada problemem - tymczasem uroczystość zbliża się wielkimi krokami. Filmu obecnie nie znajdziemy niestety w ofercie żadnego z wiodących serwisów streamingowych. Poniżej możecie natomiast obejrzeć jego zwiastun i sprawdzić obsadę. 

Obsada filmu

Uma Thurman - Dr Emma Lloyd
Colin Firth - Richard Bratton
Jeffrey Dean Morgan - Patrick Sullivan
Sam Shepard - Wilder
Lindsay Sloane - Marcy
Justina Machado - Sofia
Ajay Naidu - Deep
Jeffrey Tedmori - Ajay

W filmie wystąpił między innymi Colin Firth, którego oglądać możemy także w produkcjach takich jak Droga do zapomnienia czy Kingsman: Tajne służby

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO