Gdzie obejrzeć

Family Guy gdzie obejrzeć online?
„Family Guy” to amerykański serial animowany dla dorosłych stworzony przez Setha MacFarlane’a. Wydawcą i producentem serii jest stacja telewizyjna FOX. Pierwszy odcinek emitowany został tam emitowany w 1999r. Po zakończeniu drugiego sezonu zapadła decyzja o zakończeniu serii, lecz prośby widzów i wysokie wyniki oglądalności powtórek oraz sprzedaży DVD sprawiły, że wznowiono produkcję. Do dziś powstało 19 sezonów Family Guy’a.

Tytuł oryginalny: Family Guy
Gatunek: Animowany / Komedia
Rok premiery: 1999
Kraj: USA
Platforma: Netflix

Materiały promocyjne serialu

Family Guy – opis fabuły

To względnie zwyczajna historia amerykańskiej rodziny klasy średniej, mieszkającej na ulicy Spooner Street. Jej głową jest ociężały i niezbyt rozgarnięty Peter Griffin. Jest on również główną postacią tej serii. Przez 18 sezonów przyglądamy się jego codziennemu życiu z niezwykłą rodziną i znajomymi. Jego żona – Lois to córka bogatej i wpływowej rodziny Pewterschmidtów, wraz z Peterem maja trójkę dzieci: Meg – nastoletnią córkę, inteligentną lecz wyśmiewaną z powodu urody; Chrisa – również nastolatek, idący mocno w ślady ojca, lecz jeszcze bardziej dziecinny; Stewie – nieprawe i podstępne niemowlę, które traktuje z wyższością pozostałych członków rodziny, żyje w związku z pluszowym misiem – homoseksualistą, oraz stale planuje jak zabić swoją matkę. Ostatnim członkiem rodziny jest pies – Brian. Nie byłoby w nim nic szczególnego, gdyby nie to że potrafi rozmawiać z ludźmi, jeździć samochodem i do tego jest alkoholikiem. To tyle, jeśli chodzi o tytułową rodzinę i jej głowę. W serialu występuje również wiele innych postaci, np. przyjaciele Petera, którzy również do typowych nie należą. Taka mieszanka postaci gwarantuje nieprzewidywalne wydarzenia, których rozwiązanie zwykle jest jeszcze bardziej zwariowane. Przekonaj się sam. Serial dzisa obejrzeć można między innymi na Netfliksie. 

Family Guy – obsada

W serialu pojawiają się wiele różnych postaci, którym głosu najczęściej użycza stała część obsady. Wypisujemy zatem najważniejszych z nich.

Seth MacFarlane jako Peter Griffin / Brian Griffin / Stewie Griffin
Alex Borstein jako Lois Griffin 
Mila Kunis jako Megan Griffin
Seth Green jako Chris Griffin
Lacey Chabert jako Megan Griffin
Patrick Warburton jako Joe Swanson
Lori Alan jako Diane Simmons
Carlos Alazraqui jako Jonathan Weed

Szukasz innych animowanych seriali dla dorosłych? Polecamy BoJack Horseman i South Park

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO