Gdzie obejrzeć

Creed II gdzie obejrzeć online?
"Creed II" to film nakręcony w 2018 roku, który zabiera nas do świata wielkiego sportu, w którym ponownie pojawia się Rocky Balboa. Tym razem legendarny bokser występuje jednak w roli mentora i zamierza przygotować swojego podpiecznego do jednej z najważniejszych walk w jego życiu. 

Tytuł oryginalny: Creed II
Gatunek: Dramat sportowy
Reżyseria: Steven Caple Jr.
Scenariusz: Sylvester Stallone / Juel Taylor
Rok produkcji: 2018
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis fabuły

Adonis Creed stara się pogodzić sprawy osobiste z treningami do najważniejszego bokserskiego starcia w karierze. Będzie musiał stanąć na ringu do walki z przeciwnikiem pośrednio związanym z tragedią, która dotknęła niegdyś jego rodzinę. Adonis ma jednak wciąż w swym narożniku Rocky’ego Balboę, który wspiera go we wszystkich trudnych chwilach. Razem stawią czoło demonom przeszłości, podadzą w wątpliwość wyznawane wartości i staną w obronie wspólnego dziedzictwa. Powrót do korzeni pozwoli im zrozumieć, dlaczego stali się bokserskimi legendami. Film obecnie dostępny jest w internecie - znajdziemy go w ofercie serwisów Rakutein i iTunes. Poniżej natomaist znaleźć możecie jego zwiastun i obsadę. 

Obsada filmu

Tessa Thompson
Sylvester Stallone
Dolph Lundgren

Sylvester Stallone zagrał także w innych kultowych produkcjach. Aktora podziwiać możemy chociażby w filmach Cobra i Rocky Balboa

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO