Gdzie obejrzeć

Wędrówki z dinozaurami online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Seriale dokumentalne zazwyczaj prezentują nam ciekawe zagadnienia przyrodnicze, naukowe, społeczne lub gospodarcze. Najczęściej mają one związek z ludźmi i naszymi problemami dnia codziennego. Czasem jednak produkcje sięgają do naprawdę zamierzchłej przeszłości naszej planety. Jednym z takich seriali są z pewnością „Wędrówki dinozaurów”

Tytuł oryginalny: Walking with Dinosaurs
Gatunek: Dokumentalny / Animowany
Reżyseria: Jasper James i Tim Haines
Scenariusz: Georgann Kane
Kraj: Wielka Brytania
Premiera: 1999

Fotografia poglądowa

Opis serialu

Dinozaury i ich życie nadal nas fascynują i budzą zainteresowanie – zwłaszcza, że wiele aspektów życia prehistorycznych stworów wciąż jest dla nas tajemnicą. „Wędrówki z dinozaurami” to próba odpowiedzi na wiele nurtujących nas pytań, które stały się jedną z najbardziej kultowych paradokumentalnych serii w historii. W każdym odcinku poznajemy nowe gatunki prehistorycznych stworów i ich zwyczaje. Dzięki komputerowej animacji jesteśmy też w stanie zobaczyć, jak prawdopodobnie wyglądały olbrzymie gady. Warto jednak pamiętać, że serial opiera się w wielu przypadkach na teoriach i badaniach, które nie są w stu procentach potwierdzone. Serial emitowany był w Polsce na antenie TVP 2. Obecnie odcinki i związane z nim materiały można znaleźć w internecie. Poniżej jeden z odcinków, który zamieszczony jest na youtube’owym kanale Film For You.

Wędrówki z dinozaurami – jeden z odcinków


Wędrówki z dinozaurami obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Wędrówki z dinozaurami ? Spawdzić obsadę filmu Wędrówki z dinozaurami oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Wędrówki z dinozaurami online. Pełna obsada filmu Wędrówki z dinozaurami i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Wędrówki z dinozaurami Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO