Gdzie obejrzeć

Rozmowy z mordercą: Taśmy Jeffreya Dahmera (2022) online. Obsada, gdzie obejrzeć ?

Seria rozmów, w których seryjny morderca Jeffrey Dahmer opowiada o swoich makabrycznych zbrodniach. Podróż do najciemniejszych zakamarków zaburzonego umysłu. 

Rok produkcji: 2022 
Oryginalny tytuł: Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer Tapes 
Sezony: 1 sezon 
Gatunek: Biograficzny, Dokumentalny, True Crime 
Produkcja: USA 
Platforma: Netflix 

Materiały promocyjne serialu

Opis serialu 

Lipiec 1991 roku. Policjanci z Milwaukee wchodzą do mieszkania Jeffreya Dahmera, gdzie odkrywają przerażające prywatne muzeum seryjnego mordercy. W zamrażarce trzymał głowy, czaszki i kości. Szczątki w różnym stopniu rozkładu pochowane w różnych miejscach w mieszkaniu. Dahmer przyznał się do 16 morderstw popełnionych w Wisconsin w ciągu ostatnich czterech lat i do jednego popełnionego w Ohio w 1978 roku. Przyznał się również do aktów nekrofilii i kanibalizmu. To odkrycie przeraziło cały kraj. Dlaczego tak długo udało mu się unikać odpowiedzialności? Czemu policja tak długo nie reagowała? Trzeci z serii dokument w reżyserii Joego Berlingera, na który składają się trzy odcinki, niepublikowane wcześniej nagrania wywiadów z Dahmerem i jego zespołem obrońców. 


Rozmowy z mordercą: Taśmy Jeffreya Dahmera obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Rozmowy z mordercą: Taśmy Jeffreya Dahmera ? Spawdzić obsadę filmu Rozmowy z mordercą: Taśmy Jeffreya Dahmera oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Rozmowy z mordercą: Taśmy Jeffreya Dahmera (2022) online.. Pełna obsada filmu Rozmowy z mordercą: Taśmy Jeffreya Dahmera i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Rozmowy z mordercą: Taśmy Jeffreya Dahmera Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Zwiastun

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: NiezłyKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO