Gdzie obejrzeć

Ikar online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Sportem fascynują się miliony ludzi na całym świecie. Zawody najpopularniejszych dyscyplin przyciągają na trybuny i przed telewizory miliony widzów. Jest jednak rzecz, która kładzie się cieniem na całą popularność sportu i ducha rywalizacji. Mowa o dopingu, z którym od lat borykają się włodarze najróżniejszych dyscyplin i turniejów. Czy jednak dzisiejszy sport istnieje bez dopingu? Na to pytanie postarali się odpowiedzieć twórcy dokumentu pod tytułem „Ikar”.

Tytuł oryginalny: Icarus
Gatunek: Dokumentalny
Reżyseria: Bryan Fogel
Scenariusz: Bryan Fogel, Mark Monroe, Timothy Rode, Jon Bertain
Kraj: USA
Premiera: 2017
Platforma: Netflix

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Dokumentalne filmy, które nagrodzone zostały Oscarem zasługują na szczególną uwagę. Nie inaczej jest w przypadku filmu „Ikar”, który statuetkę otrzymał w 2018 roku. Film ukazuje zjawisko dopingu w sporcie i uświadamia widzowi jego ogromną skalę. Reżyserem produkcji jest Bryan Fogel, który zresztą sam bierze udział w bardzo nietypowym eksperymencie. Mężczyzna decyduje się brać doping przed zawodami kolarskimi – w ten sposób sprawdza oddziaływanie niedozwolonych substancji na swój organizm. Właśnie tak poznaje Rosjanina Grigorija Rodczenkowa, który uświadamia zarówno reżysera, jak i widza o skali dopingu. W tle zaś rozgrywa się jedna z największych afer dopingowych w historii. Dowiemy się także nieco o roli dopingu w polityce czy jego wadze w światowych turniejach. Z pewnością warto dać szanse temu dokumentowi – zwłaszcza, że obejrzeć go mogą wszyscy użytkownicy platformy streamingowej Netflix. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun nietypowej produkcji. 

Ikar - zwiastun filmu


Ikar obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Ikar ? Spawdzić obsadę filmu Ikar oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Ikar online. Pełna obsada filmu Ikar i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Ikar Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO