Gdzie obejrzeć

Robin Hood: Początek
"Robin Hood: Początek" to film nakręcony w 2018 roku, który opowiada historię jednej z legendarnych postaci w angielskiej historii. Mowa oczywiście o pewnym rabusiu, którego jednak trudno nazwać złoczyńcą - opowiedział się on bowiem po stronie uciśnionych i biednych mieszkańców Nottingham. 

Tytuł oryginalny: Robin Hood
Gatunek: Przygodowy
Reżyseria: Otto Bathurst
Scenariusz: David James Kelly / Ben Chandler
Rok produkcji: 2018
Kraj: USA

Materiały prasowe

Opis fabuły

Zrealizowana z wielkim rozmachem, pełna przygód, wielkich scen bitewnych i humoru opowieść o narodzinach legendy Robina z Sherwood. Zaprawiony w bojach podczas wypraw krzyżowych Robin z Loxley powraca w rodzinne strony, gdzie odkrywa, że jego zamek został splądrowany, a ziemie skonfiskowane przez chciwego Szeryfa z Nottingham. Co gorsza, ukochana Robina - piękna Marion, dając wiarę fałszywej wieści o jego śmierci, poślubiła innego mężczyznę. Żądny zemsty i sprawiedliwości Robin postanawia stanąć w obronie uciśnionych mieszkańców Nottingham. Film obecnie dostępny jest na streamingowej platformie Cineman. Poniżej znajdziecie natomaist jego zwiastun i obsadę. 

Obsada filmu

Taron Egerton
Jamie Foxx
Ben Mendelsohn
Eve Hewson
Jamie Dornan
Tim Minchin
Paul Anderson
Roderick Hill
F. Murray Abraham
Ian Peck
Cornelius Booth
Kane Headley-Cummings
Scot Greenan
Lara Rossi
Kevin Griffiths

Szukasz innych filmów z Robin Hoodem? Polecamy produkcje Robin Hood: Książę złodziei i Robin Hood - w tej drugiej produkcji wystąpił chociażby Russel Crowe. 

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO