Zwiastun z nową postacią

Tekken 7 – Lidia Sobieska na gameplay’owym wideo

Tekken ma w Polsce wielu oddanych fanów, którzy z lubością oddają się wirtualnym bijatykom. Gra zadebiutowała ponad 6 lat temu – wciąż jednak się rozwija i proponuje graczom aktualizacje zawartości. Jakiś czas temu pisaliśmy o updacie, który miał wprowadzić do produkcji zupełnie nową postać – polską premier. Na pierwszym zwiastunie nie poznaliśmy niemal żadnych szczegółów – wiadomo było jedynie, że postać jest kobietą i posługuje się językiem polskim. BANDAI NAMCO 21 marca wypuściło zwiastun, który zdradza nam znacznie więcej… Kiedy zobaczymy polską postać w realiach Tekkena?

Materiały promocyjne gry

Postać Lidii Sobieskiej – bo tak nazywa się w lore gry premier Polski – zadebiutuje w grze 23 marca. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun gameplay’owy postaci, która już niedługo wejdzie do Tekkena. 

Lidia Sobieska w Tekken 7 – zwiastun 

W nowym zwiastunie możemy zobaczyć polską premier w akcji – sama mówi o sobie, że wygrywać chce w imię wszystkich Polaków. Trzeba przyznać, że w krótkim wideo widzimy spory potencjał postaci, którą ogrywać można już od jutra. Co sądzicie o takim zabiegu i czy zamierzacie wypróbować panią Lidię w akcji?

Sprawdź również wymagania sprzętowe gry Tekken 7.


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO