Żółwie ninja vs. SpongeBob?

Nickelodeon All-Star Brawl – zbliża się ciekawa bijatyka

Producenci i projektanci gier od dawna prześcigają się w pomysłach na nowe i nieszablonowe produkcje. W 2021 roku także zadebiutuje sporo ciekawych gier, które mają szanse przyciągnąć graczy do komputerów. Już niedługo zadebiutować ma bijatyka, która przekonać może przede wszystkim miłośników Nickelodeonu - Nickelodeon All-Star Brawl. Gra może pójść w ślady innej produkcji – Super Smash Bros Ultimate. Warto w tym miejscu dodać, że wspomniana gra sprzedała się w blisko 24 milionach kopii egzemplarzy. Czy All-Star Brawl powtórzy ten sukces? W Polsce popularność tytułu może niż bić z nóg – wiele wskazuje jednak na to, że zainteresowanie tytułem na świecie jest spore.

Materiały promocyjne gry

Gra ma zadebiutować jeszcze w 2021 – przewidywana jest premiera na jesieni. Zaskakiwać może spora multiplaformowość gry – premiera odbędzie się na PC, PS4, PS5, Xboksa One, Xboksa Series X/S oraz Nintendo Switch.

Nickelodeon All-Star Brawl – co zobaczymy w grze?

Gra Nickelodeon All-Star Brawl inspiruje się mocno wspomnianym wcześniej hitem z Nintendo. Zainteresowanych może ucieszyć obecność Wojowniczych Żółwii Ninja, SpongeBoba czy bohaterów kreskówki „Pełzaki”. Rozgrywka opierać się będzie – jak to w bijatyce – na bezpośrednich starciach kierowanych przez graczy charakterów (jednocześnie nawet czterech). Zawalczymy zarówno w trybie singleplayer, jak i w grze wieloosobowej (na jednym urządzeniu lub przez internet). Do dyspozycji graczy oddane zostaną także tryby rankingowe. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun produkcji. 

Sprawdź również - Zapowiedź gry FIFA 22.


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO