Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Zielona karta online | Obsada, fabuła, opis filmu, zwiastun | Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Małżeństwo z wyrachowania i dla konkretnych celów to wcale nie rzadkość. Nic więc dziwnego, że powstało sporo filmów, które traktują o związkach małżeńskich, które niewiele wspólnego mają z prawdziwą miłością. Czasem jednak uczucie może pojawić się po czasie – tak jak w przypadku bohaterów filmu pod tytułem „Zielona karta”. 

Tytuł oryginalny: Green Card
Gatunek: Komedia romantyczna
Reżyseria: Peter Weir
Scenariusz: Peter Weir
Rok produkcji: 1990
Kraj: Australia / Francja / USA

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Głównymi bohaterami filmu „Zielona karta” są Brontë i Georges (w ich rolę wcielili się Andie MacDowell i Gérard Depardieu). Kobieta jest zwykłą mieszkanką Nowego Jorku, która jednak boryka się z problemami finansowymi. To właśnie z ich powodu decyduje się na fikcyjny ślub z Georgesem – francuskim imigrantem, któremu ślub ma dać tak zwaną zieloną kartę. Oboje zawierają więc swego rodzaju pakt i biorą fikcyjny ślub. Ich związek szybko budzi jednak podejrzenia urzędu imigracyjnego, który zamierza sprawdzić realność ich małżeńskiego pożycia. Fałszywa para jest więc zmuszona ze sobą zamieszkać i niespodziewanie zaczyna między nimi iskrzyć. Filmu niestety nie znajdziemy obecnie w ofercie żadnego z wiodących serwisów streamingowych. Poniżej znaleźć możecie natomiast jego zwiastun i obsadę. 


Zielona karta – zwiastun 

Obsada

Gérard Depardieu
Andie MacDowell
Bebe Neuwirth
Gregg Edelman
Robert Prosky
Jessie Keosian
Mary Louise Wilson
Lois Smith

Gérard Depardieu wystąpił także w innych kultowych produkcjach - polecamy filmy Człowiek w żelaznej masce i Asterix i Obelix kontra Cezar.

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO