Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Wszystkie kobiety Mateusza online | Obsada, fabuła, opis filmu, zwiastun | Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Stara miłość podobno nie rdzewieje. Czy jednak uczucie i namiętność potrafią być silniejsze od samej śmierci? Zdaje się to potwierdzać jeden z bohaterów filmu pod tytułem „Wszystkie kobiety Mateusza”, który po śmierci odwiedza swoje kochanki – w kobietach budzi to zachwyt, w ich partnerach zaniepokojenie. 

Tytuł oryginalny: Wszystkie kobiety Mateusza
Gatunek: Komedia obyczajowa
Reżyseria: Artur Więcek
Scenariusz: Marek Fiedor / Artur Więcek
Rok produkcji: 2013
Kraj: Polska

Materiały prasowe

Opis filmu

Głównym bohaterem filmu pod tytułem „Wszystkie kobiety Mateusza” jest Mateusz Kłos, w którego rolę wcielił się Krzysztof Globisz. Mężczyzna był bawidamkiem, artystą i nie stronił od dobrej zabawy – w wieku 70. lat przyszła jednak na niego pora i odszedł z tego świata. Z ulgą odetchnęli więc wszyscy mężowie i partnerzy kobiet, z którymi do czynienia miał podstarzały amant. Szybko okazuje się jednak, że śmierć nie jest końcem ich problemów z Mateuszem. Zmarły odwiedza bowiem we śnie swoje byłe kochanki – pomaga on wydobyć ich pewność siebie, kobiecość, atrakcyjność i chęci do życia. Mężowie i partnerzy kobiet nie mają wyjścia – muszą zrobić wszystko, aby zrozumieć potrzeby, nadzieje i aspiracje swoich drugich połówek. Film obecnie dostępny jest w internecie – znajdziemy go w ofercie serwisów CDA, Netflix, VOD.pl i Chili. Poniżej natomiast znaleźć możecie zwiastun produkcji i jego obsadę.


Wszystkie kobiety Mateusza – zwiastun 

Obsada

Teresa Budzisz-Krzyżanowska
Krzysztof Globisz
Agata Kulesza
Piotr Pilitowski
Zina Kerste
Dominik Dworak
Mia Goti
Mariusz Benoit
Anna Romantowska
Ewa Kaim
Roman Gancarczyk
Karolina Kominek
Bogdan Brzyski

Szukasz innych polskich produkcji? Polecamy filmy Stara baśń. Kiedy słońce było bogiem, Dom nad rozlewiskiem i Majka.

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO