Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Wielki Gatsby (2013) online | Obsada, fabuła, opis filmu, zwiastun | Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Miłość jest niesamowita i potrafi nas zaskoczyć w najmniej spodziewanym momencie. Nic więc dziwnego, że tego rodzaju uczucia stały się podstawą fabuły niejednego filmu. Jedną z najciekawszych produkcji o miłości jest z pewnością film "Wielki Gatsby". 

Tytuł oryginalny: The Great Gatsby 
Gatunek: Dramat
Reżyseria:  Baz Luhrmann
Scenariusz: Baz Luhrmann / Craig Pearce
Rok produkcji: 2013
Kraj: Australia / USA

Materiały promocyjne filmu

Opis fabuły

Film "Wielki Gatsby" przedstawia losy niedoszłego pisarza Nicka Carrawaya, postaci podobnej do Fitzgeralda, który opuszcza Środkowy Zachód i przybywa do Nowego Jorku wiosną 1922 roku, w epoce upadającej moralności, połyskliwego jazzu i królów przemytu alkoholowego. Nick podąża za swoim amerykańskim snem, zamieszkuje w sąsiedztwie tajemniczego, urządzającego liczne przyjęcia milionera Jaya Gatsby'ego, po drugiej stronie zatoki, nad którą mieszka jego kuzynka Daisy wraz ze swym żądnym romansów, arystokratycznym mężem - Tomem Buchananem. Nicka pochłania czarujący świat niezwykle zamożnych ludzi, ich iluzji, miłości i kłamstw. Obserwując go od środka i z zewnątrz, Nick pisze opowieść o zakazanej miłości, snach nie na sprzedaż oraz straszliwej tragedii i stawia przed nami lustro, w którym widzimy odbicie naszej współczesności i zmagań. Film obecnie znaleźć możemy w internecie - produkcja dostępna jest na Netfliksie, iTunes i w Rakuten. 


Zwiastun


Obsada filmu

Leonardo DiCaprio
Tobey Maguire
Carey Mulligan
Joel Edgerton
Elizabeth Debicki
Isla Fisher
Jason Clarke
Amitabh Bachchan
Callan McAuliffe
Adelaide Clemens

Jesteście fanem talentu Leonardo DiCaprio? Sprawdźcie koniecznie filmy Zjawa i Django

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: DobryKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO