Czy wspólnota to przetrwa?

Wężowe Wzgórza – niebezpieczne sekrety córki pastora

Za co właściwie kochamy thrillery? Nie ma chyba jednej i uniwersalnej odpowiedzi na to pytanie. Z pewnością potrafią nas one przyciągnąć do ekranu i trzymać w napięciu aż do napisów końcowych. Nie inaczej jest w przypadku amerykańskiej produkcji z roku 2019, którą obejrzeć można chociażby za pośrednictwem HBO GO, Rakuten TV, Chili i iTunes.

Tytuł oryginalny: Them That Follow
Rok produkcji: 2019
Gatunek: Thriller
Reżyseria: Brittany Poulton / Dan Madison Savage
Scenariusz: Brittany Poulton / Dan Madison Savage
Kraj: USA

Materiały prasowe / plakat filmu

Opis filmu

Film „Wężowe Wzgórza” opowiada o sekcie opiekunów węży, która zamieszkuje niemal odcięty od  świata zewnętrznego region Appalachii. Jej członkowie oddają się rytuałom i obcują z jadowitymi zwierzętami – ma to zwiększyć ich życiową siłę i ukazać wewnętrzną moc. Ich duchowym przewodnikiem jest pastor Lemuel Childs, którego córka Mara rozpoczyna przygotowania do zaślubin. Na jak wychodzą jednak sekrety dziewczyny, które poważnie zachwiać mogą całą wspólnotą. Jak potoczy się ta historia? Przekonać się o tym można za pośrednictwem kilku serwisów streamingowych, które wymieniliśmy powyżej. Poniżej natomiast znajdziecie zwiastun amerykańskiego thrillera i jego obsadę. 


Wężowe Wzgórza – zwiastun

Obsada

Kaitlyn Dever - Dilly
Olivia Colman - Hope
Thomas Mann - Augie|
Alice Englert - Mara
Walton Goggins - Lemuel
Jim Gaffigan - Zeke
Lewis Pullman – Garret

Jesteś fanem thrillerów? Szukasz ciekawej propozycji na wieczorny seans? Możemy polecić ci filmy, które z pewnością przyciągną cię przed ekran. Warto obejrzeć chociażby film Koneser lub Kontrola absolutna. Na miłośników polskiego kina czeka chociażby Konwój.

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: DobryKomentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO