Komediowy horror

Wampiry kontra Bronx online | Obsada, fabuła, opis filmu, zwiastun | Gdzie oglądać?

Wampiry to krwiopijcy, którzy łakną naszej krwi. Stwory są dość częstym motywem różnego rodzaju horrorów i produkcji fantasy. Czasem jednak producenci decydują się na miszmasz stylów i tworzą chociażby komediowe horrory. Jednym z najnowszych dzieł tego rodzaju jest film pod tytułem „Wampiry kontra Bronx”. 

Tytuł oryginalny: Vampires vs. the Bronx
Gatunek: Horror / Komedia
Reżyseria: Osmany Rodriguez
Scenariusz: Blaise Hemingway / Osmany Rodriguez
Rok produkcji: 2020
Kraj: USA

Materiały prasowe Netflix

Opis filmu

Głównymi bohaterami komediowego horroru pod tytułem „Wampiry kontra Bronx” jest grupa nastolatków, która mieszka w tytułowej dzielnicy. Znajoma okolica chłopców jednak się zmieniła i nie jest w niej już tak bezpiecznie jak dawniej. Wszystko za sprawą grupy wampirów, która grasuje po mieście i dosłownie wysysa życie z lokalnej społeczności. W wyniku splotu wydarzeń w obronie mieszkańców mogą stanąć tylko przebojowi chłopcy, którzy zrobią wszystko co w ich mocy. W rolach głównych występują Jaden Michael, Gerald W. Jones III, Gregory Diaz IV, Sarah Gadon,  Cliff „Method Man” Smith, Shea Whigham i Coco Jones. Film obejrzeć można za pośrednictwem Netfliksa – poniżej natomiast znaleźć możecie jego zwiastun i obsadę. 


Wampiry kontra Bronx – zwiastun 

Obsada

Jaden Michael
Gerald W. Jones 
Gregory Diaz 
Sarah Gadon
Method Man
Shea Whigham
Coco Jones
The Kid Mero
Chris Redd
Vladimir Caamano
Jeremie Harris
Adam David Thompson
Zoe Saldana
Judy Marte
Richard Bekins

Szukasz innych nowości z Netfliksa? Polecamy seriale Emily w Paryżu i Dobrego dnia, Verônico. Warto też obejrzeć film Aż do kości

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO