Trudna relacja

Teściowie – nie lubią się ale muszą współpracować

Nie zawsze łatwo jest zrozumieć drugą osobę i wspierać ją w jej poczynaniach. Szczególnie trudne może okazać się to w przypadku osób, które nie podzielają naszych poglądów lub stylu życia. Jeszcze gorzej jest, gdy taka osoba jest w naszym otoczeniu i jesteśmy na nią skazani. Właśnie taka współpraca czeka bohaterów filmu „Teściowie”.

Tytuł oryginalny: The In-Laws
Gatunek: Komedia
Reżyseria: Andrew Fleming
Scenariusz: Nat Mauldin / Ed Solomon
Rok produkcji: 2003
Kraj: Kanada / Niemcy / USA

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Głównymi bohaterami filmu są Steve i Jerry, którzy wkrótce mają zostać teściami (Jerry jest ojcem przyszłej panny młodej – Steve jest zaś ojcem jej wybranka). Już od początku wiadomo, że obaj panowie nie przypadną sobie do gustu. Dzieli ich praktycznie wszystko – zainteresowania, podejście do życia i stanowiska. Jerry jest lekarzem, Steve natomiast jest oficerem operacyjnym CIA. Już niedługo ich prywatne animozje będą musiały jednak odejść na dalszy plan – obaj mężczyźni zostają bowiem wciągnięci w globalną aferę, która związana jest z handlem bronią. Jak sobie poradzą z trudną sytuacją? Czy nauczą się współpracować? Przekonać się o tym można oglądając film „Teściowie”. Produkcja niestety nie jest dostępna na żadnym serwisie streamingowym – często jednak emitowana jest na antenie kanałów telewizyjnych. Poniżej znaleźć możecie  zwiastun procukcji i zapoznać się z jej obsadą. 


Teściowie – zwiastun

Obsada

Michael Douglas - Steve Tobias
Albert Brooks - Jerry Peyser
Ryan Reynolds - Mark Tobias
Robin Tunney - Angela Harris
Maria Ricossa - Katherine Peyser
Lindsay Sloane - Melissa Peyser
Tseng Chang - Quan Le
David Suchet - Jean-Pierre Thibodoux
Candice Bergen - Judy Tobias
A. Russell Andrews - Will Hutchins
Dennis Farina - Victor Pellet

Lubicie komedie i śmiech do łez? W takim razie sprawdźcie koniecznie filmy Bez Smyczy, Wyjazd integracyjny i Seksualni Niebezpieczni.

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO