Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Rozłąka online | Obsada, fabuła, opis serialu, zwiastun | Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Kosmos od wieków budzi naszą ciekawość i chęć zrozumienia odwiecznych zasad rządzących wszechświatem. Dopiero jednak w XX wieku udało nam się opuścić Ziemię i odkryć choć kawałek kosmosu, który jest nam najbliższy. Być może w przyszłości uda nam się wyruszyć na Marsa… O takiej załogowej eskapadzie opowiada serial „Rozłąka”. 

Tytuł oryginalny: Away
Gatunek: Sci-Fi
Twórcy: Jessica Goldberg, Andrew Hinderaker
Rok produkcji: 2020
Kraj: USA

Materiały prasowe Netflix

Opis serialu

Serial pod tytułem „Rozłąka” zabiera nas do niedalekiej przyszłości, w której udało się zorganizować i wysłać pierwszy załogowy lot na Marsa. W misji udział bierze staranie wyselekcjonowany zespół najlepszych astronautów z Stanów Zjednoczonych, Rosji, Chin, Indii i Wielkiej Brytanii. Wszyscy oni muszą liczyć się z ogromnym poświęceniem – 3 najbliższe lata spędzą bowiem z dala od rodzin i najbliższych. Muszą sobie oni poradzić zarówno z tęsknotą, jak i z dogadaniem się z pozostałymi członkami zespołu. Dodatkową presję wywierają ludzie na Ziemi, którzy śledzą każdy ruch astronautów i bardzo przeżywają ich przedsięwzięcie. Serial obejrzeć można w całości na Netfliksie – poniżej natomiast znaleźć możecie jego zwiastun i obsadę.


Rozłąka – zwiastun 

Obsada

Hilary Swank
Josh Charles
Ato Essandoh
Adam Irigoyen
Mark Ivanir
Ray Panthaki
Vivian Wu
Talitha Bateman

Proponujemy także inne serialowe nowości - Rzymskie dziewczyny, Last Chance U i The Society.

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO