Czarna komedia w najlepszym wydaniu

Rodzina Addamsów – ekscentryczna familia z nutką grozy

Dziesiątki lat kinematografii dostarczyły nam setek świetnych filmów, spośród których bez trudu możemy wybrać produkcje najbardziej zapadające w pamięć. Jedną z nich z pewnością są losy pewnej nietuzinkowej rodziny, której sam wygląd może wywołać u nas pewnego rodzaju szok. Mowa oczywiście o kultowym już filmie „Rodzina Adamsów”.

Tytuł oryginalny: The Addams Family
Gatunek: Komedia
Reżyseria:  Barry Sonnenfeld
Scenariusz: Caroline Thompson / Larry Wilson
Rok produkcji: 1991
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu "Rodzina Adamsów"

Opis filmu

Jakie przymiotniki najlepiej charakteryzują rodzinę Adamsów? Na pewno nieobliczalni, ekscentryczni, zabawni i budzący grozę. To wszystko jednak ujęte zostało w wyjątkowo zabawnej formie czarnej komedii. Głową tytułowej familii jest Gomez, którego na krok nie odstępuje małżonka Morticia. Para doczekała się dzieci – ich pociechami są ekscentryczni Pugsley i  Wednesday. Rodzinę poznajemy podczas przygotowań do jednego z seansów spirytystycznych, którego celem jest przywołanie Festera – brata Gomeza. Ich perypetie przeplatane są nieco bardziej realnymi wydarzeniami, które rozgrywają się na jednym z amerykańskich odludzi. Całości doskonale dopełniają przezabawne żarty sytuacyjne i sama charakteryzacja rodziny Adamsów. Film sprzed lat sprawdzić można za pośrednictwem serwisów streamingowych. Znajdziemy go między innymi dzięki Netfliksowi, Amazone Prime Video, PlayerV czy Chili. Poniżej natomiast znajdziecie trailer filmu i zapoznać się możecie z jego obsadą. 


Rodzina Adamsów – zwiastun

Obsada

Raúl Juliá
Anjelica Huston
Christopher Lloyd
Christina Ricci
Carel Struycken
Dan Hedaya
Jimmy Workman
Elizabeth Wilson
Dana Ivey
Judith Malina
Paul Benedict
Christopher Hart
John Franklin
Tony Azito
Mercedes McNab

A może szukasz innej komedii, która rozbawi cię do łez? Polecamy filmy Nancy Drew i tajemnice Hollywood, Noc w muzeum 2 i Niania i wielkie bum.

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO