Gdzie obejrzeć

Randki od święta online Obsada, gdzie obejrzeć ?

Święta Bożego Narodzenia nie dla wszystkich kojarzą się z radosną atmosferą i wspólnym świętowaniem – dla niektórych jest to niemal znienawidzony czas w roku, który kojarzy się z koniecznością mozolnych przygotować i wymuszonych spotkań. Czasem jednak przydarzają się rzeczy, które mogą znacząco zmienić taki stan rzeczy. 

Tytuł oryginalny: Holidate
Gatunek: Komedia romantyczna
Reżyseria: John Whitesell
Scenariusz: Tiffany Paulsen
Rok produkcji: 2020
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Głównymi bohaterami filmu pod tytułem „Randki od święta” są Sloane (Emma Roberts) i Jackson (Luke Bracey), których zdecydowanie łączy niechęć do świąt Bożego Narodzenia. Co roku spędzają uroczystość przy stole dla dzieci lub ze źle dobranymi osobami towarzyszącymi. Pewnego dnia spotykają się w wyjątkowo nieudaną Gwiazdkę i postanawiają, że od tej pory będą swoimi partnerami od święta przez najbliższy rok. Ich brak zainteresowania hucznym obchodzeniem uroczystości i brak pociągu do siebie nawzajem sprawiają, że szybko stają się dla siebie wymarzonymi towarzyszami „niedoli”. Prowadzi to do wielu przezabawnych gagów i sytuacji. Rok jednak mija szybko i po jego upływie zdają sobie oni sprawę, że łączy ich coś więcej… Film obejrzeć można na Netfliksie. Poniżej znajdziecie natomiast jego zwiastun i obsadę. 


Randki od święta obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Randki od święta ? Spawdzić obsadę filmu Randki od święta oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Randki od święta online. Pełna obsada filmu Randki od święta i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Randki od święta Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Randki od święta – zwiastun 

Obsada

Emma Roberts
Luke Bracey
Kristin Chenoweth
Frances Fisher
Jessica Capshaw
Manish Dayal
Jake Manley
Mikaela Hoover
Andrew Bachelor
Cynthy Wu
Alex Moffat
Sarah Hamff

Szukasz innych komedii? Polecamy filmy Vicky Cristina Barcelona i Romans na dwie noce.

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO