Gdzie obejrzeć

Potomkowie (2022) online. Obsada, gdzie obejrzeć ?

Potomkowie niewolników sprowadzonych z Afryki do Alabamy w 1860 roku szukają sprawiedliwości i ukojenia po odkryciu wraku okrętu, na którym przywieziono ich przodków. 

Rok produkcji: 2022 
Oryginalny tytuł: Descendant 
Gatunek: Dokumentalny 
Produkcja: USA 
Reżyseria: Margaret Brown 
Platforma: Netflix 

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu 

Margaret Brown, autorka filmów dokumentalnych, powraca do swojej rodzinnej miejscowości Mobile w stanie Alabama. Udokumentowała poszukiwanie i historyczne odkrycie Clotildy - ostatniego statku, który przewiózł afrykańskich niewolników do USA. Jego odkrycie w roku 2019, po niemalże stu latach tajemnicy i spekulacji, sprawiło, że wiele osób chciało go odnaleźć. I zwróciło uwagę ku potomkom pierwotnych mieszkańców Africatown. Film przedstawia poruszający obraz społeczności, która niezwykle aktywnie walczy o sprawiedliwość, zachowanie dziedzictwa, a także bada, jak sprawiedliwość funkcjonuje w dzisiejszych czasach. 


Potomkowie obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Potomkowie ? Spawdzić obsadę filmu Potomkowie oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Potomkowie (2022) online.. Pełna obsada filmu Potomkowie i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Potomkowie Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Zwiastun

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO