Ghost Busters!

Pogromcy duchów (1984) komediowy klasyk

Czy polowanie na duchy może być dobrym tematem dla filmowego scenariusza? Okazuje się, że jak najbardziej. Film "Pogromcy duchów" niemal z miejsca stał się kinowym hitem i do dziś chętnie wybierany jest przez widzów na całym świecie - zwłaszcza, ze obecnie dostępny jest za pośrednictwem serwisów streamingowych. 

Tytuł oryginalny: Ghost Busters
Gatunek: Horror / Komedia
Reżyseria: Ivan Reitman
Rok produkcji: 1984
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis fabuły

Trzech bezrobotnych profesorów parapsychologii postanawia założyć swój niezwykły biznes, oferujący łapanie i usuwanie duchów. Ich sukcesy i umiejętności szybko odbijają się sporym echem w całym mieście i nie wszystkim się to podoba. Mężczyźni trafiają do aresztu - w tym samym czasie Nowy Jork nawiedza potężny duch Gozer, któremu czoła mogą stawić tylko tytułowu Pogromcy Duchów. Rozpoczyna się walka z tajemniczymi siłami, która obfituje w wiele niesamowitych wydarzeń i sytuacji. Dziś film obejrzeć możemy w internecie - między innymi za pośrednictwem serwisów Netflix, Rakuten, Player, Chili i iTunes. Poniżej znajdziecie natomiast jego zwiastun i obsadę. 


Zwiastun


Obsada filmu

Sigourney Weaver
Dan Aykroyd
Harold Ramis
Bill Murray

Sprawdź również kolejne części tej niesamowitej przygody - filmy Pogromcy duchów II i Ghostbusters. Pogromcy duchów (2016).

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO