Niesamowity wojenny dramat

Niezłomni online | Obsada, fabuła, opis filmu, zwiastun | Gdzie oglądać?

Druga wojna światowa to jeden z najczarniejszych rozdziałów najnowszej historii naszego świata. Okropieństwa konfliktu zbrojnego przeplatane są jednak niesamowitymi opowieściami i świadectwami prawdziwego bohaterstwa. W 2020 roku zadebiutował między innymi film pod tytułem „Niezłomni”, który jest ekranizacją przeżyć Marcela Marceau.

Tytuł oryginalny: Resistance
Gatunek: Dramat / Wojenny
Reżyseria: Jonathan Jakubowicz
Scenariusz: Jonathan Jakubowicz
Rok produkcji: 2020
Kraj: Francja / Niemcy / USA / Wielka Brytania

Materiały promocyjne filmu

Opis filmu

Film pod tytułem „Niezłomni” to zekranizowana opowieść o przeżyciach słynnego mima i aktora Marcela Marceau. Obraz zabiera nas do roku 1941, w którym trwa bezlitosna i krwawa druga wojna światowa. Główny bohater wstępuje w szeregi żydowskich harcerzy, którzy narażając życie współpracują z francuskim ruchem oporu. Stawka jest wysoka – liczy się bowiem każde ludzkie życie, które starają się oni uratować za wszelką cenę. Szczególnie zagrożone są żydowskie sieroty, które prześladowane są ze względu na swoje pochodzenie. Film „Niezłomni” jest poruszającym dramatem wojennym, który potrafi wzbudzić w widzu wiele emocji. Z produkcją zapoznać się możemy za pośrednictwem serwisów streamingowych -w swoich bibliotekach mają ją między innymi Chili, iTunes, Player, Ipla, Rakuten czy Vod.pl. Poniżej znajdziecie natomiast zwiastun filmu i jego obsadę.


Niezłomni – zwiastun 

Obsada

Jesse Eisenberg
Ed Harris
Edgar Ramírez
Clémence Poésy
Matthias Schweighöfer
Bella Ramsey
Géza Röhrig
Félix Moati
Vica Kerekes
Martha Issová
Karl Markovics
Arndt Schwering-Sohnrey
Alex Fondja
Aurélie Bancilhon
Alicia von Rittberg

Kino wojenne obfituje w produkcje, które przykuwają do ekranu telewizora czy komputera. Polecamy również filmy Miasto 44, Wołyń i Cienka czerwona linia.

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO