Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Niewyjaśnione tajemnice online | Obsada, fabuła, opis serialu, zwiastun | Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Tajemnicze zjawiska i niewytłumaczalne zagadki od wieków spędzają ludziom sen z powiek. Nadal nie jesteśmy wyjaśnić pewnych zdarzeń i bytów, które regularnie obserwowane są na całym świecie. Czy to tajemnice naszego świata? Jak wyjaśnić tajemnicze zniknięcia? Na te i inne pytania odpowiedzi udziela serial „Niewyjaśnione tajemnice”. 

Tytuł oryginalny: Unsolved Mysteries
Gatunek: Dokuemtalny
Rok produkcji: 2020
Kraj: USA

Materiały promocyjne serialu

Opis serialu

Serial „Niewyjaśnione tajemnice” powraca na wizję w nieco odświeżonej formie – nadal jednak powinien on trafić w gusta większości widzów. W 2020 roku zadebiutowało dwanaście zupełnie nowych odcinków, które po raz kolejny zabiorą nas w niezbadane rejony i świat niewyjaśnionych zagadek. Nadal na pierwszym planie serii są jej bohaterowie – to ich spotykają przedziwne czy paranormalne zjawiska, których nauka nie jest w stanie wyjaśnić. Przyjrzymy się także tajemniczym zniknięciom i śmierciom. Wśród ekspertów znajdziemy natomiast dziennikarzy, detektywów i śledczych, którzy będą starali się wyjaśnić tajemnice każdego z odcinków. Serial identyfikuje także podejrzanych i zwraca się o pomoc do widzów, którzy być może będą w stanie pomóc w rozwikłaniu przynajmniej niektórych tajemnic. Nietypowy serial obejrzeć można na Netfliksie. Poniżej natomiast znaleźć możecie jego zwiastun.

Niewyjaśnione tajemnice – zwiastun

Sprawdź również filmy Narzeczony mimo woli, John Carter i Power Rangers.


Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO