Gdzie obejrzeć

Manchester by the Sea online Obsada, gdzie obejrzeć ?

"Manchester by the sea" to pełnomentrażowy, niezależny film fabularny z gatunku dramatu, produkcji USA. Reżyserem i scenarzystą jest Kenneth Lonergan. Wytwórnie odpowiedzialne za ten tytuł to: Pearl Street Films, The Media Farm, Affleck/Middleton Project, B Story, CMP, zaś dystrybucją zajęło się Amazon Studios i UIP. Film spotkał się ze znakomitym odbiorem zarówno wśród widowni jak i krytyków. Otrzymał aż dwa Oscary: najlepszy scenariusz oryginalny − Kenneth Lonergan i najlepszy aktor pierwszoplanowy − Casey Affleck. Światowa premiera odbyła się 23 stycznia 2016 roku.

Tytuł oryginalny: Manchester by the sea
Gatunek: Dramat
Reżyseria: Kenneth Lonergan
Scenariusz: Kenneth Lonergan
Rok premiery: 2016
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Manchester by the Sea - opis fabuły

To historia Lee Chandlera, introwertyka pracującego jako dozorca w małym mieście. Stroni od ludzi i jest zamknięty w sobie. Wiąże go bardzo silna więź z bratem i jego synem, którzy są najbliższymi mu osobami. Spędzają razem wolny czas, łowią ryby i gromadzą wspólne wspomnienia. Życie Lee to pasmo raczej niewesołych wydarzeń, które przerywają tylko spotkania ze swoim ukochanym bratem i bratankiem. Los postanawia dać mu jeszcze bardziej w kość, gdy pewnego dnia jego brat trafia do szpitala po nagłej utracie przytomności podczas wspólnego wypadu na ryby. Pogrąża się w śpiączce, a lekarze nie dają mu szans na przeżycie. Lee walczy z emocjami, by nie dać się pogrążyć w smutku. Musi wspierać bratanka, którego ojciec umiera na jego oczach. Kiedy śmierć staje się faktem, główny bohater podejmuje decyzję o porzuceniu swojego dotychczasowego życia i przeprowadza się, by móc opiekować się sierotą po bracie. Z tym miastem wiążą go przykre wspomnienia, które związane są z jego byłą żoną. Krótko po przeprowadzce napotyka ją i nie dzieje się to tylko raz. Wraz z widokiem, wracają bolesne wspomnienia i niezabliźnione rany z przeszłości, które dają o sobie znać. Film obecnie dostępny jest w serwisach Chili i iTunes. 


Manchester by the Sea obsada, CDA, NETFLIX, VOD, gdzie obejrzeć online ?

Gdzie obejrzeć cały film Manchester by the Sea ? Spawdzić obsadę filmu Manchester by the Sea oraz podobne filmy i seriale. Poznaj opinie i oceny filmu Manchester by the Sea online. Pełna obsada filmu Manchester by the Sea i gdzie obejrzeć za darmo lektor PL znajdziesz poniżej
Manchester by the Sea Netflix, CDA, Prime Video, Canal +, HBO MAX, Disney +, Apple TV.

Manchester by the Sea - zwiastun

Manchester by the Sea - obsada

Casey Affleck jako Lee Chandler
Lucas Hedges jako Patrick
Michelle Williams jako Randi Chandler
Kyle Chandler jako Joe Chandler
Gretchen Mol jako Elise Chandler
Matthew Broderick jako Jeffrey
C.J. Wilson jako George
Heather Burns jako Jill

Szukasz prawdziwych klasyków kina? Sprawdź filmy Ojciec chrzestny i Lot nad kukułczym gniazdem

Może zainteresują Cię także:

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO