Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Gęsia skórka (2015) online | Obsada, fabuła, opis filmu, zwiastun | Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Gęsia skórka to film nakręcony w 2015 roku, który jest udanym połączeniem komedii i horroru. Produkcja opowiada o losach chlopaka, który przypadkowo uwalnia potwory z kart książek dla dzieci. Jak potoczy się ta historia?

Tytuł oryginalny: Goosebumps
Gatunek: Horror / Komedia
Reżyseria: Rob Letterman
Scenariusz: Darren Lemke
Rok produkcji: 2015
Kraj: USA / Australia

Materiały promocyjne filmu

Opis fabuły

Po przeprowadzce do małego miasteczka, Hanna zaprzyjaźnia się z Zachiem. Ich znajomość oparta jest początkowo na niewyjaśnionej tajemnicy, którą nieufna dziewczyna nie chce się podzielić. Sytuacja zmienia się diametralnie, kiedy Zach poznaje ojca Hanny – R.L. Stine'a (Jack Black), twórcę książek dla dzieci. Niestety, chłopak przypadkowo uwalnia zamieszkujące karty powieści Stine’a duchy i potwory, które opanowują miasteczko. Czy Zachowi, Hannie i pisarzowi uda się zagonić je z powrotem do świata baśni? Film obecnie dostępny jest w internecie - obejrzeć go możemy za pośrednictwem serwisów Netflix, Rakuten, Chili i iTunes. Poniżej znajdziecie natomaist jego zwiastun i obsadę. 


Zwiastun

Obsada filmu

Dylan Minnette
Jack Black
Odeya Rush

Szukasz innych komedii? Polecamy filmy Supersamiec i Imprezowi rodzice.

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO