Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Charlie mówi online | Obsada, fabuła, opis filmu, zwiastun | Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

Dramaty kryminalne cieszą się niesłabnącą popularnością wśród widzów na całym świecie. Mroczne historie, zagadki i tajemnice ludzkiej psychiki sprawiają, że wyjątkowo chętnie sięgamy po tego rodzaju produkcje. Walorem niektórych z nich jest też z pewnością tło fabularne, które zakorzenione jest w prawdziwych wydarzeniach. Dokładnie tak jest w przypadku filmu „Charlie mówi”. 

Tytuł oryginalny: Charlie Says
Gatunek: Dramat / Kryminał / Biograficzny
Reżyseria: Mary Harron
Scenariusz: Guinevere Turner
Rok produkcji: 2018
Kraj: USA

Materiały prasowe

Opis filmu

Tragiczne wydarzenia z 1969 roku wstrząsnęły niemal całym światem. Grupa pod przewodnictwem Charlesa Mansona dopuściła się wówczas brutalnych morderstw, których szczegóły do dziś mogą mrozić krew w żyłach. Nic więc dziwnego, że sekta „Rodzina” stała się dość często poruszanym tematem na przestrzeni ostatnich dekad. O tragicznej historii z USA opowiada także film „Charlie mówi”, który zadebiutował w 2018 roku. Film przedstawia nam jednego z doktorantów, który ma możliwość przeprowadzenia rozmów z kobietami, które wzięły udział w morderstwie. Okazuje się, że nadal są one niemal pod hipnotycznym wpływem Mansona i nie do końca zdają sobie sprawę z popełnionych czynów. Film jest poruszającym dramatem, który pokazuje bezwzględność sekty Mansona i dramat bliskich ofiar – w tym Romana Polańskiego. Film obejrzeć można między innymi na platformach Player, Ipla cz yVod.pl. Poniżej natomiast znajdziecie jego zwiastun i możecie zapoznać się z jego obsadą.


Charlie mówi – zwiastun 

Obsada

Hannah Murray
Sosie Bacon
Marianne Rendón
Merritt Wever
Matt Smith
Suki Waterhouse
Chace Crawford
Annabeth Gish
Kayli Carter
Cameron Gellman
Matt Riedy
Grace Van Dien
Lindsay Farris
Julia Schlaepfer
James Trevena-Brown

Sprawdź również filmy Żandarm z Saint-Tropez, W cieniu drzewa i Powrót do domu

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO