Podobne filmy i seriale znajdziesz na samym dole

Baywatch: Słoneczny patrol online | Obsada, fabuła, opis filmu, zwiastun | Gdzie oglądać? Opinie, opis fabuły, obsada, jak się kończy, podobne filmy i seriale

„Słoneczny Patrol” to pełnometrażowy film komediowy z gatunku akcji. Produkcja z 2017r. To dzieło w reżyserii Seth’a Gordona. Baywatch powstało na podstawie kultowego serialu telewizyjnego pod tym samym tytułem, emitowanego w latach 1989-2001r. Wytwórnią odpowiedzialną za produkcję jest Paramount Pictures. Film nie odniósł kasowego sukcesu, z 69 mln USD budżetu udało się osiągnąć przychód w wysokości 71,5 mln $. Światowa premiera odbyła się w Stanach Zjednoczonych 25 maja 2017 roku. 

Tytuł oryginalny: Baywatch
Gatunek: Komedia / Akcja
Reżyseria: Seth Gordon
Scenariusz: Damian Shannon / Mark Swift
Rok premiery: 2017
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Baywatch: Słoneczny Patrol – opis fabuły

Akcja filmu rozpoczyna się na jednej z wielkich amerykańskich plaż. Jej naczelnym stróżem jest legendarny porucznik Mitch. On i jego zespół to elitarna jednostka ratowników, stojąca na straży plaży i porządku. Raz na jakiś czas przyjmują nowych członków drużyny. W tym celu odbywają się wymagające eliminacje, w których udział biorą tylko najlepsi, potencjalni ratownicy. Kiedy przychodzi czas zmagań, w szranki staje trzech nowych rekrutów. Jeden z nich to utytułowany, były pływak olimpijski – Matt. Jego talent i zdolności dają mu zwycięstwo w eliminacjach i tym samym miejsce w najlepszej drużynie ratowniczej. Nowy ratownik to przeciwieństwo porucznika Mitcha. Jest młody, pewny siebie i nie stroniący od zabawy. Obaj jednak mają bardzo silne charaktery, więc po pewnym czasie zaczyna między nimi zgrzytać. Konflikt narasta do momentu, w którym ekologicznemu bezpieczeństwu zatoki zagraża katastrofa, którą spowodować chce niegodziwa kobieta biznesu. Drużyna musi odstawić na bok swoje środowiskowe problemy i zjednoczyć się w walce z bezwzględnym przeciwnikiem, który chce zniszczyć ich plażę. Jaki obieg przyjmą sprawy? Film obecnie dostępny jest w serwisach streamingowych Chili, iTunes i Rakuten. 


Baywatch: Słoneczny Patrol – zwiastun

Baywatch: Słoneczny Patrol – obsada

Dwayne Johnson jako Mitch Buchannon
Zac Efron jako Matt Brody
Priyanka Chopra jako Victoria Leeds
Alexandra Daddario jako Summer Quinn
Kelly Rohrbach jako CJ Parker
Ilfenesh Hadera jako Stephanie Holden
Jon Bass jako Ronnie Greenbaum
Yahya Abdul-Mateen II jako Sierżant Ellerbee

W filmie wystąpił między innymi Zac Efron, którego oglądać możemy także w produkcjach takich jak Podły, okrutny, zły czy Sąsiedzi.

Podobne filmy i seriale

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

Przepisz kod

2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO