Wyniki Superszansa - aktualne wyniki losowania Super Szansy

Super Szansa

Wyniki z dnia: 26-11-2022; godz: 14:00

Wyniki z dnia: 26-11-2022; godz: 21:40

Sprawdź wyniki z poprzednich dni:

Losowania Super Szansy odbywają się dwa razy dziennie przez 7 dni w tygodniu, a ich wyniki poznasz po godz. 14:00 i 21:40.

Wyniki Super Szansa

Marzysz o podróży dookoła świata, a może chcesz kupić sobie nowy samochód albo mieszkanie? A może pieniądze potrzebne są ci w tym momencie do czegoś innego? Bez względu na konkretny cel, gotówka na pewno ci się przyda. Jednak pewnie zastanawiasz się jak w łatwy sposób można ją zdobyć. No cóż, jest na to co najmniej kilka sprawdzonych sposobów. O korzyściach finansowych, jakie z nich płyną świadczą relacje osób, którym już udało się wcześniej wygrać. Dlatego także ty możesz spróbować zagrać w grę liczbową. Daj sobie szansę na zdobycie pieniędzy i zagraj w Super Szansę. Jest to opcja dodatkowa, którą aktywować możesz grając we wszystkie najbardziej znane odmiany gry Lotto. Super Szansa jest dla ciebie dostępna, kiedy grasz w Lotto, Mini Lotto, Multi Multi, Ekstra Pensję oraz Kaskadę. Wybierz opcję Super Szansy i zwiększ prawdopodobieństwo swojej wygranej i jej wielkość. Zagranie w Super Szansę jest banalnie proste. Sprawdź sam jak w nią zagrać, zoczysz ile możesz wygrać!

W Super Szansę możesz zagrać niejako przy okazji. Bowiem najpierw musisz wysyłać kupon na jedną z gier Lotto. Musisz grać chociażby w Lotto, Mini Lotto, Multi Multi, Ekstra Pensję lub Kaskadę. To udział w tych właśnie grach liczbowych uprawnia cię bezpośrednio do skorzystania z Twojej Super Szansy. Nie zmarnuj jej. Zatem po prostu zaznacz wymaganą ilość liczb na kuponie którejś z wymienionych wcześniej gier. Jednak dodatkowo musisz zakreślić na tym blankiecie wybór opcji Super Szansa. Tylko wtedy będziesz mógł skorzystać z dodatkowych korzyści wynikających z tej gry. Zapytasz pewnie czym tak naprawdę jest Super Szansa? Jest to nic innego jak numer, który zostanie ci przyporządkowany, kiedy tylko wyrazisz właśnie taką wolę. Taki oto numer składa się z siedmiu cyfr. Będą to liczby od 0000000 do 9999999. Kiedy aktywujesz opcję Super Szansy sam wybierasz swój szczęśliwy numer, jednak możesz również skorzystać z opcji chybił trafił. Wybór w tym zakresie należy do ciebie. Pamiętaj, że korzystając z Super Szansy będziesz musiał dopłacić. Dodatkowo wydasz 2 zł.

Zobacz ile możesz wygrać.

Musisz mieć świadomość, że bardzo ważne jest odpowiednie przechowywanie kuponu zaraz po jego wysłaniu. Musisz schować go w taki sposób, aby się on nie zniszczył i abyś go nie zgubił. Tylko on może potwierdzić fakt wygranej i tylko on pozwala odebrać wygrane pieniądze. Pamiętaj więc, że jest to kluczowy element tej gry. Aktywowany przez Ciebie w Super Szansie numer może sprawić, że staniesz się bogaty. Bowiem możesz wygrać nawet 2 000 000 złotych. Dokładna wysokość wygranej związana jest z tym ile cyfr uda ci się poprawnie wytypować. Jest aż siedem stopni wygranej, dlatego istnieje duże prawdopodobieństwo, że uda ci się zgarnąć jakąś wygraną. Wystarczy tylko zagrać. A zrobić to możesz bardzo często. Bowiem losowania w grze Super Szansa odbywają się dwa razy dziennie i to przez wszystkie siedem dni tygodnia. Dokładna pora losowań to godzina 14:00 oraz 21:40. To właśnie o tych porach możesz dowiedzieć się czy to Ty wygrałeś. Dokładne i szczegółowe informacje o wynikach możesz sprawdzić również w Internecie.

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO