Wyniki Eurojackpot - Aktualne wyniki losowania Eurojackpot

Eurojackpot

Wyniki z dnia: 25-11-2022; godz: 21:40


    +

Sprawdź wyniki z poprzednich dni:

Losowania Eurojackpot odbywają się w każdy piątek między godziną 20.00 a 21.00

Euro
jackpot

Kumulacja Eurojackpot

230.000.000 zł

Wyniki Eurojackpot

Eurojackpot to jedna z najnowszych gier z serii Lotto. W tym przypadku, za udział w grze trzeba zapłacić nieco więcej. Jeden kupon kosztuje bowiem 12,50 zł. Ale poniesiony na początku wydatek zrekompensować może przewidywana wygrana, która wynieść może nawet kilkanaście milionów złotych. Czy potrafisz sobie to wyobrazić? Zasady tej gry, które musisz bezwzględnie spełnić opierają się na skreśleniu 5 z 50 liczb oraz 2 z 10 liczb. O tym czy wygrałeś dowiesz się w idealnym momencie, czyli zaraz przed weekendem, bowiem losowania wygrywających liczb odbywają się w każdy piątek między godziną 20:00 a 21:00.

Gra liczbowa o nazwie EuroJackpot to jedna z najnowszych gier tego typu, jaka działa obecnie w Polsce, a wyniki EuroJackpot są częstym zapytaniem w Internecie. Jednak warto zauważyć, że ta gra ma o wiele większy zasięg i nie ogranicza się jedynie do naszego kraju. Bowiem grać w nią mogą gracze pochodzący z kilkunastu europejskich państwa. Grać w EuroJackpot mogą osoby z Chorwacji, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Hiszpanii, Holandii, Islandii, Litwy, Łotwy, Niemiec, Norwegii, Słowacji, Słowenii, Szwecji, Włoch i Węgier. Zasięg oddziaływania tej gry jest naprawdę imponujący. Zdumiewające są również pule nagród dostępne w tej grze. Sięgają one nawet wysokości kilkunastu milionów złotych! Czy potrafisz sobie wyobrazić tak ogromne kwoty? Jest to trudne, ale naprawdę takie pieniądze są do wygrania. Dostępne są one niemal na wyciągnięcie ręki, wystarczy tylko wysłać kupon z grą EuroJackpot. Ze względu na swój wielonarodowy zasięg gra ta jest bardzo popularna i dociera do wielu miejsc. Zagraj w nią także Ty i daj sobie szansę na wygraną, a wyniki Eurojackpot sprawdź na lotteo.pl lub zamów sms-em.

Ta europejska gra liczbowa ma naprawdę bardzo proste zasady. Są one podobne do innych, które funkcjonują w tego typu grach. Bowiem głównie chodzi o to, żeby skreślić liczby na blankiecie do gry. Musisz wybrać 5 z 50 liczb i 2 z 10 liczb, tylko tyle dzieli cię od wygranej. Te konkretne liczby możesz zaznaczać wybierając je samodzielnie, albo grając tak zwaną metodą chybił trafił. Potem musisz wysłać swój kupon, pozwoli ci to na udział w losowaniu. W tym przypadku kupon jest już nieco droższy. Bowiem za udział w grze trzeba zapłacić nie bagatela 12,50 zł. Jest to już znacząca kwota, no ale na uwadze trzeba mieć ogromne kwoty, jakie można wygrać grając w tę grę. Zawsze po wysłaniu swojego kuponu musisz pamiętać o tym, aby zachować go i zadbać o to, aby się nie zniszczył. Bowiem to on jest potwierdzeniem tego, że wziąłeś udział w grze, na jego podstawie również jest wypłacana ewentualna wygrana. Zatem pilnuj go jak oka w głowie, a nie pożałujesz.

O ile można się wzbogacić?

Jeśli dowiesz się ile można wygrać grając w EuroJackpot to od razu zdecydujesz się wysłać swój własny kupon. Bowiem funkcjonują tutaj wręcz niewyobrażalne wygrane. Do zgarnięcia jest nawet 90 000 000 euro. Jest to około 375 000 000 złotych! Czy zastanawiałeś się co można zrobić z tak olbrzymią kwotą pieniędzy? W grze tej występuje aż 12 stopni gwarantowanych wygranych. Najniższa z nich, choć i tak wysoka kwota to aż 10 000 000 euro, co stanowi około 41 600 000 złotych. To także jest naprawdę pokaźna kwota, którą zdobyć chciałby każdy. Zagrać w tę grę możesz tak naprawdę każdego dnia. Codziennie możesz wysłać kupon ze swoimi liczbami. Jednak na ostateczne losowanie będziesz musiał czekać aż do piątku. To właśnie tego dnia wieczorem losowane są zwycięskie liczby. Losowanie to przeprowadza fińska loteria, która udostępnia potem wyniki gry w EuroJackpot w Internecie. Wygraną otrzymasz w polskich złotówkach, chyba że będzie to jakaś większa kwota, wtedy pieniądze mogą zostać wypłacone zarówno w euro, jak i w złotych.

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO