Wyniki Ekstrapensja - Wyniki losowania Ekstrapensji

Ekstra Pensja

Wyniki z dnia: 27-11-2022; godz: 21:40


    +

Sprawdź wyniki z poprzednich dni:

Losowania Ekstra Pensji odbywają się codziennie o godzinie 21.40

Wyniki Ekstra Pensja

Twoja praca nie przynosi Ci satysfakcjonujących dochodów? Teraz możesz to zmienić i dorobić się dodatkowego wynagrodzenia. Wszystko za sprawą gry liczbowej o nazwie EkstraPensja. Może ona zagwarantować ci stabilną pensję, która będzie wypłacania ci przez naprawdę długi czas. To nie jest szansa na jednorazowy zastrzyk gotówki, ale wręcz przeciwnie gwarancja stabilnego dochodu o stałej kwocie. W dodatku to Ty sam wybierasz o jaką kwotę grasz i jaką wysokość będzie miała otrzymywana przez ciebie pensja. Otrzymywanie wynagrodzenia bez konieczności wykonywania jakiejkolwiek pracy to marzenie chyba każdego pracownika. Teraz jest to możliwe! Dodatkowa pensja jest niemal na wyciągniecie ręki. Ty także możesz sięgnąć po nią i wzbogacić się. Mało tego, zachęcające może być również to, że taka główna wygrana ulega dziedziczeniu, bowiem przyznawana jest ona na okres 20 lat. Dzięki temu weź pod uwagę, że możesz zapewnić stabilność finansową dla całej swojej rodziny.

Reguły gry w EkstraPensję są podobne jak w innych grach liczbowych. Wszystko sprowadza się do skreślenia na kuponie konkretnej wymaganej ilości liczb. W przypadku EkstraPensji konieczne jest wybranie 5 z 35 liczb oraz 1 liczbę z 4. Takie proste działanie może doprowadzić to zagwarantowania sobie pokaźnej pensji wpływającej na konto co miesiąc, przez okres aż 20 lat. Czy to nie jest przyjemna wizja? Jeden zakład w takiej grze kosztuje tylko 5 złotych. Tylko tyle dzieli cię od otrzymywania każdego miesiąca pensji. Jeśli chcesz grać o wyższą pensję zwiększasz stawkę, którą trzeba zapłacić za kupon. Opłata za zakład rośnie odpowiednio do wybranej przez Ciebie stawki. Warto podkreślić, że losowania EkrtraPensji odbywają się codziennie. Zatem każdego dnia o godzinie 21:40 możesz dowiedzieć się, że tak naprawdę następnego dnia nie musisz już iść do swojej dotychczasowej pracy. Wystarczy tylko, że w ciągu dnia wyślesz kupon z zakreślonymi liczbami. A zatem nie zwlekaj, tylko graj, naprawdę warto!

Ile wygram grając w EkstraPensję?

Wyniki losowania możesz sprawdzić bezpośrednio oglądając losowanie w telewizji albo sprawdzając wygrane liczby w Internecie. Każdy z tych sposobów jest możliwy. Jeśli okaże się, że to właśnie ty wygrałeś i jesteś tym szczęśliwcem to musisz udać się po odbiór wygranej. Po odbiór pierwszej części nagrody musisz zgłosić się osobiście. Późniejsze transze będą wypłacane każdego miesiąca prosto na twoje konto bankowe – identycznie jak wynagrodzenie zarabiane w normalnej pracy. Na pewno zastanawiasz się jaka będzie zatem wysokość Twojej pensji? Możliwości jest wiele, wszystko związane jest z tym o jaką kwotę będziesz grał. To Ty decydujesz o jaką pensję grasz. Może być to chociażby 10 000 złotych, 15 000 złotych, 20 000 złotych, 25 000 złotych, albo nawet 50 000 złotych. Tyle może lądować bezpośrednio na twoim koncie co miesiąc aż przez 20 długich lat. Te imponujące wygrane są chyba największym atutem tej gry liczbowej. A zatem graj i wygrywaj wymarzoną pensję!

2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO