Kim jest

Young Leosia - wykonawczyni Szklanek. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, chłopak kontakt, telefon, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

instagram; @youngleosia

Young Leosia to polska piosenkarka i raperka, która szturmem podbiła listy przebojów swoją piosenką "Szklanki". Najpopularniejsza stała się dzięki platformie TikTok. Przyjrzyjmy się dzisiaj kim jest Young Leosia. 

Wszystko o: Young Leosia 

Pełne imię i nazwisko: Sara Sudoł 
Data i miejsce urodzenia: 13 sierpnia 1998, Szczecin 
Zawód: piosenkarka, raperka, DJ-ka 
Partner: brak informacji 
Dzieci: brak 
Wzrost: brak informacji 
Waga: brak informacji 
Instagram: @youngleosia


Wczesne życie 

Była uczennicą IX Liceum Ogólnokształcącego im. Bohaterów Monte Cassino w Szczecinie. W młodości uczęszczała na lekcje tańca: hip-hopu oraz dancehall. Jest również absolwentką Szkoły Piosenki Elżbiety Zapendowskiej. Zdała państwowy egzamin z realizacji dźwięku. 

Kariera 

Początkowo Young Leosia pracowała jako didżejka w takich klubach jak Prozak 2.0 czy Mewa Towarzyska. W 2020 roku wydała swój pierwszy singiel, ale nie udało jej się przebić. W 2020 wydała również singiel "ULALA" z Żabsonem, Boruccim i Beteo. Ale to dopiero jej "Szklanki" dały jej popularność. Dotarła na szczyt polskiej listy Apple Music i Spotify. Wystąpiła w głównej roli w teledysku Maty do utworu "Kiss cam (podryw roku)". 

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email
Dodaj komentarz 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO