Kim jest?

Paramaxil - barwna postać z Twitcha. Wiek, wzrost, filmy, Instagram, dziewczyna

Instagram / paramaxil_

Paramaxil (a właściwie Jakub Frączek) to jeden z najbardziej kontrowersyjnych twórców internetowych. Znany jest ze swojego ciętego języka i specyficznego poczucia humoru. W sierpniu 2022 zawalczy na gali Fame MMA. Jego przeciwnikiem będzie inny internetowy twórca, Franio.

Wszystko o: Paramaxil

Pełne imię i nazwisko: Jakub Frączek
Pseudonim: Paramaxil
Zawód: influencer / streamer
Dzieci: brak danych
Partnerka: brak danych
Instagram: @paramaxil_


Kariera

Paramaxil znany jest głównie ze swojej działalności sieciowej i streamów, które często mają charakter transmisji na żywo z jego spacerów czy innych przedsięwzięć. Nie stroni od mocnego języka, specyficznych żartów czy dosadności, co jednak znajduje uznanie wśród grona jego odbiorców. Przez pewien czas swojej kariery kojarzony był z Xayoo Industries, prawdopodobnie jednak nigdy nie był pełnoprawnym członkiem grupy streamerów. Głośno robi się o nim co jakiś czas i zazwyczaj ma to związek z jego kontrowersyjnym zachowaniem lub dramami z jego udziałem. Już pod koniec sierpnia 2022 roku zadebiutuje na gali Fame MMA, gdzie jego rywalem będzie inny kontrowersyjny streamer z Twitcha, popularny Franio.

Życie prywatne

O prywatnym życiu Paramaxila wiadomo bardzo niewiele. Niedawno o twórcy zrobiło się głośno w związku z wyciekiem nagrania dla dorosłych z jego udziałem. Uważany jest za jednego z najbardziej kontrowersyjnych twórców w sieci.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO