Kim jest?

Franio - młody streamer. Wiek, wzrost, filmy, Instagram, dziewczyna

YouTube.com/Franio

Franio (a właściwie Franciszek Rusiecki) to polski streamer, któremu ogromną popularność przyniósł zwłaszcza rok 2022. Młody twórca może pochwalić się ciągle rosnącą liczbą widzów. Wzrost zasięgów i zainteresowania jego postacią sprawiły, że dostał on kontrakt na Fame MMA.

Wszystko o: Franio

Pełne imię i nazwisko: Franciszek Rusiecki
Pseudonim: Franio
Zawód: influencer / streamer
Dzieci: brak danych
Partnerka: brak danych
Instagram: @franio00


Kariera

Franciszek Franio Rusiecki to streamer, który prężnie działa na platformie Twitch. Obecnie uważany jest za jednego z najpopularniejszych i najchętniej oglądanych polskich twórców na łamach platformy. Jego transmisje śledzą tysiące widzów, którzy uwielbiają jego poczucie humoru i perypetie z Lizą (Ukrainką, którą twórca poznał jakiś czas temu). Błyskawicznie rosną też jego zasięgi na Instagramie, gdzie może się już pochwalić blisko setką tysięcy obserwatorów. Wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek jego błyskotliwej kariery w świecie show-biznesu. Franio w 2022 roku zadebiutuje także na Fame MMA, gdzie jego przeciwnikiem będzie Paramaxil. Walka ma odbyć się pod koniec sierpnia na piętnastej edycji Fame MMA.

Życie prywatne

O życiu prywatnym młodego twórcy niewiele wiadomo. Część widzów sugerowała, że jest on w związku z Lizą, która pojawia się regularnie na transmisjach Frania. Ten jednak nie potwierdził ani nie zdementował tych doniesień.

Kontakt, numer telefonu, adres zamieszkania, adres email

Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2021 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO