Wiek, wzrost, waga, instagram, filmografia, mąż, żona, dzieci

Konopskyy kim jest? Wiek, wzrost, walki, dziewczyna, dzieci, kanały, Instagram

YouTube / Konopskyy

Konopskyy (a właściwie Mikołaj Tylko) to polski youtuber i osobowość internetowa. Swój content opiera na tak zwanym commentary (opisuje bieżące wydarzenia i wydaje swoje opinie na ich temat). Twórca nierzadko jest kontrowersyjny, przez co zdarza mu się wchodzić w konflikty z innymi influencerami.

Wszystko o: Konopskyy

Pełne imię i nazwisko: Mikołaj Tylko
Pseudonim: Konopskyy
Zawód: influencer / youtuber
Dzieci: brak danych
Partnerka: brak danych
Wzrost: ok. 191 cm
Instagram: @konopskyy_


Kariera

Konopskyy swój youtubowy kanał prowadzi od 2016 roku. Obecnie pochwalić się on może ponad 700 tysiącami subskrypcji. Podstawą jego filmów są zazwyczaj bieżące wydarzenia ze świata influencerów, internetowe dramy czy inne ważne z punktu widzenia YouTube zdarzenia. Kontrowersyjne tematy podejmowane przez twórcę sprawiają, że często jest on w opozycji do innych twórców i komentatorów. W 2022 roku ogłoszono, że Mikołaj Tylko zadebiutuje w Fame MMA, gdzie jego rywalem będzie najprawdopodobniej Xayoo, popularny streamer i lider grupy Xayoo Industries. Konopskyy prowadzi także sklep z odzieżą własnych projektów, w którym nabyć możemy między innymi bluzy i koszulki z nadrukami.

Życie prywatne

O prywatnym życiu młodego internetowego twórcy wiemy bardzo niewiele. Strzeże on swojej prywatności, wszystko wskazuje jednak na to, że obecnie jest on singlem i nie jest w żadnej stałej relacji.


Może zainteresują Cię także:Dodaj komentarz

Przepisz kod 
2023 Spokeo - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO